999 rezultate për

chen

Bayerni e ka "piketuar" zëvendësuesin e Alabas, vjen nga Madridi Bayern Munchen tanimë janë duke menduar për zëvendësimin e David Alabas i cili do largohet nga "Allianz Arena" si lojtar
Chelsea "piketon" Sevchenkon si pasardhësin e Lampard Klubi i Chelseas është duke menduar ta emërojë Andriy Shevchenkon në vend të trajnerit Frank Lampard. Të kaltrit e Lo
Real Madrid – Celta Vigo, formacionet zyrtare: "Galaktikët" synojnë triumfin pas ngecjes me Elchen Real Madrid do të ndeshet me Celta Vigo në kuadër të xhiros së 17-të të La Ligas. Për ‘Los Blancos’ nuk do paraqitet
Zidane "buzëqesh" para ndeshjes me Elchen, rikuperohen Hazard e Modric Reali i Madridit do të rikthehet në fushë këtë të martë për sfidën e javës së 16-të të La Ligas ndaj Elches në transfert
Bayerni fiton me frymën e fundit, Lewandowski është heroi (VIDEO) Bayern Munchen ka fituar 2-1 ndaj Bayer Leverkusen Ndeshja nisi mjaft mirë për vendasit që shënuan një supergol me a
Kush e fiton Champions? Kompanitë e basteve publikojnë koeficientët Një ditë pas hedhjes së shortit për fazën 1/16-ve të Champions League, kompanitë e basteve kanë publikuar edhe koeficien
CHAMPIONS/ Real Madrid - B.Monchengladbach, formacionet e mundshme Sonte (e mërkurë) do zhvillohet ndeshja vendimtare mes Real Madridit dhe Borussia Monchengladbach, e vlefshme për xhiron
CHAMPIONS/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme, Inter dhe Reali luajnë shansin e fundit (FOTO LAJM) Sonte (e mërkurë) do zhvillohen nëntë sfida interesante në kuadër të ndeshjes së gjashtë të fazës së grupeve. Mes tyr
Reali konfirmon dëmtimin e sulmuesit para ndeshjes me Borussia Monchengladbach Real Madridi ka konfirmuar lëndimin e sulmuesit Luka Jovic. Serbi që është shëruar nga COVID-19 pritej të rikthehej n
Reali në ankth, Ramos pranë rikthimit për sfidën e rëndësishme ndaj Monchengladbach Real Madridi më shumë mundësi në ndeshjen e radhës ndaj Borussia Monchengladbach do kenë në skuadër edhe kapitenin Sergi
Dortmundi "ngec" ndaj Eintracht Frankfurtit, humb terren ndaj rivalëve (VIDEO) Tjetër zhgënjim për Borussian e Dortmundit pas humbjes shtëpia me Kolnin (1-2). Verdhezinjtë nuk shkuan më shumë se bara
Conte rigjen Interin e sezonit të kaluar, ja 4 aspektet që sollën ndryshimin Humbja ndaj Realit të Madridit në “San Siro” ishte edhe fundi i eksperimenteve për Antonuio Conten, që vendosi të heqë d
Fitoi ndaj Monchengladbac, Conte: E rëndësishme që jemi gjall Antonio Conte, trajneri i Interit, ka folur në lidhje me ndeshjen kundër Borussia Monchengladbach në Sky Sport. "Nëse
Interi fitore me aromë kualifikimi (VIDEO) Interi ka fituar 2-3 ndaj Borussia Monchegladbach dhe mban gjallë shpresat për kualifikim. Pas vetëm 17 minutash lojë
B. Monchengladbach befason Interin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Në fund të 45′ minutave, sapo ishte lajëmruar minuta e parë dhe e vetme shtesë, një krosimbrenda zonë ka gjetur Pl
Formacionet zyrtare, Monchengladbach-Inter Janë publikuar formacionet zyrtare të Borussia Monchegladbach-Inter, ndeshje e vlefshme për javën e pestë të fazës me gr
Nuk është Bayern Munich, ky është ekipi më në formë për momentin në Evropë Skuadra e Bayern Munchen edhe këtë sezon po kalon në një formë të mrekullueshme. Kampionët e Evropës dhe Gjermanisë p
Goditje dhe ofendime, përplasen fizikisht vajzat në "Hell's kitchen" (VIDEO) Një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mes vajzave të “Hell’s kitchen” këtë të premte. Vajzat janë përleshur fizikisht,
Top 10 klubet në Europë, kryeson Bayern, Juventus mes më të mirëve UEFA ka publikuar rënditjen për klube pas tre ndeshjeve të para në Champions dhe Europa League. Kampionët në fuqi të
Larg Bayern Munchen, Alaba drejt gjigandit të Premier League Alaba është i hapur për tu transferuar në Premierligë gjatë janarit, konkretisht te Liverpooli. Jurgen Klopp nuk arri