999 rezultate për

chelseat

Azpilicueta lutet që fati në ndeshjen e kthimit të jetë në anën e Chelseat Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta shpreson se fati do të jetë në anën e tyre në ndeshjen e kthimit kur Chelsea do
Ja sa iu desh të provojë Messi për të gjetur golin e parë kundër Chelseat Asisti i Andres Iniesta në minutën e 75-të bëri që Messi të zhbllokohet një herë e mirë nga mankthi që ishte kthyer në
Përfundon në paqe akti i parë mes Chelseat dhe Barcelonës (VIDEO) Chelsea dhe Barcelona kanë barazuar me shifrat 1-1 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për 1/8-tat e UEFA Champions
Messi thyen rekordin, i shënon gol Chelseat (VIDEO) Barcelona ka shënuar golin e barazimit ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është Leo Messi në minut
Valverde: Rekordi i Messit ndaj Chelseat mbetet në të kaluarën Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka folur për rekordin e Lionel Messit kundër Chelseat. Argjentinasi nuk ka a
Mata flet përsëri për marrëdhënien e tij me atë të Mourinhos kur ishte pjesë e Chelseat Juan Mata ka punuar me Mourinhon kur portugezi u kthye për të marrë drejtimin e Chelseat në verën e vitit 2013. Por s
Oscar lutet për ish-ekipin e tij, që sonte përballet me Barcelonën Ish lojtari i Chelseat Oscar ka një dëshirë të madhe që Chelsea të arrijë të eleminojë Barcelonën. Dëshira e tij ësht
Valverde: Përballjen me Chelsean e kemi menduar për një kohë të gjatë Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde thotë se skuadra e tij është e gatshme për ndeshjen ndaj Chelseat, për të cilën
Azpilicueta: Iniesta nuk është i mirëpritur në Stamford Bridge Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta, i ka tërhequr vërejtjen Andres Iniestas që të mos entuziazmohet me ardhjen në L
5 arsyet pse Chelsea mund të triumfoj ndaj Barcelonës Riktheht përsëri një ndër kupat e lavdishme në evropë UEFA Champions League me katër sfidat e tjera. Njëra ndër to ës
Fabregas: Messi do të ishte lojtari më i mirë në Premier League Cesc Fabregas do të përballet me ish-shokun e tij të ngushtë Lionel Messin, këtë mesjavë në UEFA Champions League mes Ch
Andres Iniesta kujton golin që i shënoi Chelseat në 2009 Futbollisti spanjoll Iniesta është rikthyer të flasë për ndeshjen në “Stamford Bridge”, ku Barcelona u kualifikua në fin
Reali i çmendur për Hazardin, Bale plus miliona për të Sipas mediumit britanik Daily Express, Real Madrid thuhet se ka ofruar plot 100 milionë funte apo plot 113 milionë euro
Flet arbitri i ndeshjes së 2009-të midis Chelseat - Barcelonës: Jam penduar shumë Arbitri Tom Henning Ovrebo që u bë i famshëm nga ndeshja Chelsea dhe Barcelonës më 6 maj të vitit 2009, ku dhuroi një ng
Perez i ofron yjet e vet Chelseat: Zgjidh njërin dhe më jep Hazardin Sipas Diario Gol, Real Madrid është i gatshëm të paraqes një marrëveshje shkëmbimi për Hazard. Mesfushori spanjoll Is
Kur vlerësohet një legjendë, Terry në fund të sezonit rikthehet tek Chelsea Ish kapiteni i Chelseat, mbrojtësi John Terry pritet të rikthehet te blutë në fund të sezonit. Mediat angleze raportojnë
Legjenda e Chelseat vlerëson kandidaturën e Enriques për trajner të bluve Ish-futbollist i njohur, Albert Ferrer mbështet Luis Enrique si një alternativë të shkëlqyer për punën e trajnerit te Ch
U dëmtua kundër Chelseat, 26-vjeçari mbyll përfundimisht karrierën (FOTO & VIDEO) Mesfushori i Hull Cityt, Ryan Mason, pësoi një frakturë në kafkë në vitin 2017 kundër Chelseat gjatë një dueli me Gary C
Jashtë fushave deri në fund të sezonit? Alvaro Morata nervikos keq tifozët e Chelseat (VIDEO) Alvaro Morata ka qenë i padisponueshëm për Chelsean që nga mesi i janarit, duke lënë një boshllëk në majën e sulmit. Sul
Isco po kërkon klubin e ri, ofertat për të vetëm sa shtohen Gazeta spanjolle AS raporton se Manchester City dhe Liverpooli do i bashkohen me Arsenalin në garë për shërbimet e Iscos