999 rezultate për

chelseas

U akuzua nga Cahill, reagimi i Sarrit është brilant Në një intervistë dhënë për "The Telegraph", veteran i Chelseas, Gary Cahill e ka etiketuar këtë si sezonin e tij më të
Shkëlqen futbolli anglez, Arsenali dhe Chelsea kualifikohen në Europa League Dominimi i skuadrave të Premier Leagues po vazhdon edhe në Europa League. Dy skuadrat londineze ajo e Chelseas dhe Ar
Moment epike, gjyqtari i fsheh topin Agueros (VIDEO) Sergio Aguero mbrëmjen e djehsme është treguar i papërmbajtshëm duke shënuar tre gola të mrekullueshëm kundër Chelseas.
Tronditet Chelsea, ylli i skuadrës ka probleme serioze me shpinën Skuadra e Chelseas po përballet me një problem madhorë, pasi ylli i skuadrës, Eden Hazard ka pësuar një lëndim të rëndë.
Barcelona i "vihet" pas yllit të Chelseas Mesfushori i Chelseat, N’Golo Kante, gjatë merkatos së verës ishte një ndër emrat më të lakuar për tu larguar nga klubi
Kjo është arsyeja prekëse e transferimit të Courtois te Reali Thibaut Courtois vetëm pak ditë më parë ka lënë skuadrën e Chelseas për tju bashkuar Real Madridit. Ky transferim ka
Ylli i Chelseas i lumtur me largimin e Contes Tek skuadra e Chelseas mesa duket të gjithë kanë qënë kundër ish-trajnerit, Antonio Conte. David Luiz është lojtari
Shifra marramendëse, ky është lojtari më i paguar i Chelseas Ylli belg i skuadrës së Chelseas, Eden Hazard edhe pse ka qënë shumë i tunduar nga Real Madrid që kërkonte shërbimet e t
Ylli i Chelseas u vetëofrua, por Reali e refuzoi Real Madrid ka qënë lidhur fortë pas yllit së Chelseas, Eden Hazard por ky transferim nuk u realizua kurrë pavarësisht t
Habit lojtari i Chelseas: Do isha larguar unë nëse Conte do të qëndronte Mesfushori me tipare sulmuese i Chelseas, Willian ka deklaruar së fundmi se po të kishte qëndruar Conte ai do të largohe
Lojtari i Chelseas fillon vizitat mjekësore te Milani Tiemoue Bakayoko është pranë zyrtarizimit si lojtar i Milanit. Francezi këtë mëngjes ka mbërritur në klinikën e klubi
Aguero i papërmbajtshëm, dyfishon rezultatin ndaj Chelseas (VIDEO) Sergio Aguero po tregohet i papërmbajtshëm ne ndeshjen kundër Chelseas që po zhvillohet në stadiumin e Webley, ndeshje k
Nëna e lojtarit të Chelseas, shpërthen në lot kur sheh fanellën e të birit (VIDEO) Jorginho është transferuar këtë verë te skuadra e Chelseas dhe kjo duket se nuk ka lumuturuar vetëm lojtarin por edhe fa
Shpërthen Aguero ndëshkon Chelsean në minutë e 13 (VIDEO) Në stadiumin legjendar Wembley Stadium po luhet ndeshja mes Chelseas dhe Manchester City e vlefshme për Superkupën e A
Ylli i Chelsea i thotë "Po" Real Madridit Real Madrid prej kohësh i është vënë pas skuadrës së Chelseas për të marrë shërbimet e dy objektivave të tyre, portierin
Sarri ka një lajm të madh për tifozët e Chelseas Sipas asaj që raporton "Daily Mail" trajneri i ri i Chelseas, Maurizio Sarri në ditët në vijim do të japë një lajm të mi
Skandal te Chelsea, mesfushorit i falsifikojnë firmën dhe e nxjerrin në shitje (FOTO LAJM) Lojtari i Chelseat, Willian, është lidhur shumë me një largim të mundshëm të tij nga klubi i Chelseas. Madje së fund
Legjenda e Chelseas shijon pushimet në plazhet e Portugalisë (FOTO LAJM) Ish-lojtari i Chelseas, John Terry ndodhet me pushime në plazhet e Portugalisë së bashku me familjen e tij. Ai është
United i "rrëmben" Barçës sulmuesin e Chelseas Barcelona prej ditësh është në kërkim të mesfushorit të avancuar Willian që luan për Chelsean por edhe pse ka parashtrua
"Real Madrid arrin marrëveshjen me lojtarin e Chelseas" Sipas gazetës "Don Balon" Real Madrid ka arritur marrëveshjen me portierin e Chelseas Thibaut Courtois. Prej kohësh R