999 rezultate për

chelsea

Juventus refuzon ofertën 90 milionshe të Chelseas Chelsea raportohet të ketë bërë një ofertë mjaft të majme për dy nga lojtarët e Juventus por këta të fundit e kanë refuz
Presidenti i CSKA-s paralajmëron Chelsean për Aleksandr Golovin Presidenti i CSKA Moscow, Evgeniy Giner, ka paralajmëruar Chelsean se klubet rivale do të kërkojnë të nënshkruajnë me Al
Sarri bën premtimin e madh për Chelsean “Është një nder të jem në Londër, të jem trajneri i Chelsea. E di që do të jetë e vështirë, pasi ky është kampionati më
TuttoSport: Hazard në Real Madrid, Higuain në Chelsea Sipas Tuttosport, Real Madrid tashmë ka përzgjedhur Eden Hazardin si zëvendësues të Cristiano Ronaldo i cili u shit pas
Conte profesionist i vërtetë, mesazh emocionues pas shkarkimit nga Chelsea Antonio Conte u shkarkua pas dy vitesh nga klubi i Chelseas dhe tashmë vendin e tij e ka zënë një tjetër italian, Mauriz
Chelsea cakton çmimin e Hazard, pritet lëvizja e Realit Real Madrid që prej largimit të Cristiano Ronaldos është në kërkim të një zëvendësuesi të denjë dhe si një ndër objektiv
Te Napoli merret vendimi befasues për Hysajn Mbrojtësi shqiptarë, Elseid Hysaj që luan në Serinë A, pranë klubit të Napolit së fundmi është lidhur shumë me një kalim
I nisi burrit foto hot nga hoteli, por pas saj çifti u nda për këtë arsye (FOTO LAJM) Duke u përgatitur të shkonte në shtrat, një grua i dërgon burrit disa foto me SMS, por nuk e dinte se ai do shikonte një
Barcelona nuk ndalet, e kërkon me çdo kusht mesfushorin e Chelseat Barcelona po tenton me çdo kusht që të sjellë në “Camp Nou” mesfushorin e Chelseat, N’Golo Kante, sipas gazetarit të mir
Eden Hazard jep deklaratën BOMBASTIKE rreth transferimit të tij në Madrid Real Madrid është duke kërkuar një "mbret" tjetër për të zëvendësuar vendin e lënë bosh nga Cristiano Ronaldo që u trans
Hysaj tek Chelsea? Avokati i Napolit sqaron gjithçka Chelsea zyrtarizoi sot në krye të pankinës së tij, ish-trajnerin e Napolit, Maurizio Sarri. Pas kalimit të trajnerit në
Kaq shumë ka harxhuar Chelsea për të hequr trajnerët nga puna Maurizio Sarri ditën e sotme zyrtarisht është konfirmuar si trajneri i ri i Chelseas. Duket se te "Blutë e Londrës"
Elseid Hysaj transferohet te Chelsea? Sarri do bëjë të pamundurën Ditën e sotme Sarri është zyrtarizuar si trajneri i ri Chelseas. Maurizio pas një sezoni shumë të mirë te skuadra e
Këto janë fjalët e para të Sarrit si trajner i Chelseas Maurizio Sarri është zyrtarisht trajneri i ri i klubit londinez, Chelsea. Sarri prej javësh kishte mbetur pa skuadër
Chelsea më në fund zyrtarizon trajnerin e shumë përfolur Klubi i Chelseas më në fundë ka zyrtarizuar trajnerin e shumë përfolur, Maurizio Sarri. Pas tre vitesh të suksesshme
Sarri afër zyrtarizimit si trajner i Chelseat Siç raportojnë gazetarët italianë si Gianluca Di Marzio ashtu dhe Alfredo Pedulla, Maurizio Sarri ka arritur në Londër p
Barça tallet me Chelsea, “heqin qafe” mefushorin për të marrë një "yll" Raportohet se Barcelona është e interesuar të blejë yllin e Chelseas, francezin Ngolo Kante. Sipas “Sky Sport” Barce
Chelsea kërkon 200 milionë euro për Eden Hazard Chelsea ka caktuar shifrën prej 200 milionë eurosh për Eden Hazard. Klubi katalanas mendon se çmimi është shumë i mad
Elsaid Hysaj te Chelsea? Mbrojtësi nuk i ndahet ish-trajnerit Elseid Hysaj është lidhur shumë me një kalim të mundshëm në Premier League të gjigantët e Chelseas. Por së fundmi mu
"Kurbani" i Ronaldos shumë pranë Chelsea-s Pas transferimit të Ronaldos te skuadra italiane e Juventus, te ky klub duheet të bëhet edhe një "kurban" për të qenë në