999 rezultate për

charlotte

Pilotët "harrojnë" garën, ja plasin grushtit mes pistës (VIDEO) Spektakli ka qënë gjithnjë prezent në garat NASCAR, por ajo që vjen nga pista e Charlotte Motor Speedëay është thjeshtë
Pilotët harrojnë garën, fillojnë grushtin (VIDEO) Spektakli ka qënë gjithnjë prezent në garat NASCAR, por ajo që vjen nga pista e Charlotte Motor Speedëay është thjeshtë
Në këtë ditë Biden shpall kandidaturën për zgjedhjet presidenciale Planet e ish zëvendës presidentit të SHBA’së, Joe Biden për të zyrtarizuar kandidaturën e tij ende janë të paqarta, pasi
Vajza e ish-futbollistit argjentinas çmend rrjetin me foto provokuese (FOTO LAJM) Charlotte Caniggia vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale me fotot e shumta që poston. Babai i saj, ish-sulmue
Charlotte Caniggia shfaqet bombastike në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Charlotte Caniggia vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale, me fotot dhe selfie-t e shumta që poston në mënyrë të
E tradhtonte me 70 vjeçaren, gruaja godet burrin 8 herë me gërshërë Një foto e gabuar në vendin dhe momentin e gabuar për pak i kushtoi jetën një 40-vjeçari. Charlotte Laudat, 31 vjeç m
Kledi Kadiu poston pamjen luksoze nga dritarja e shtëpisë së tij Dy muaj më parë, balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, kurorëzoi me martesë dashurinë me francezen Charlotte Lazzari.
Dalin fotot nga dasma përrallore e Kledi Kadiut (FOTO LAJM) Kledi Kadiu dhe Charlotte Lazzari kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë javën e kaluar. Në një ceremoni private, çifti
Princi George dhe Princesha Charlotte duken të admirueshëm në martesën e Harry-t (FOTO LAJM) Princi George dhe Princesha Charlotte dukeshin të admirueshëm kur arritën në Chapel të Shën Gjergjit për martesën e xhax
Me ardhjen në jetë të fëmijës së tretë, princesha Charlotte do të futet në histori! Princesha e vogël Charlotte është fëmija i dytë i Princ William-it, Dukës së Cambridge-it, dhe Kate Middleton. Më parë,
Si do të quhet fëmija i tretë i Kate dhe William? Del emri Ka mbetur vetëm një muaj nga lindja e fëmijës së tretë të Kate Middleton dhe princit William të Anglisë. Siç ka ndodh
Kishte ciklin e rregullt dhe trupin e një modeleje, 21-vjeçarja bëhet nënë papritur (FOTO LAJM) Charlotte Thomson 21 vjeç, nga Newcastle, nuk e kishte idenë se ajo ishte shtatzënë, pasi kishte perioda të rregullta dh
Darka mbretërore mërzit Princ George dhe Princesh Charlotte (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth mbajti një darkë familjare në Pallatin Buckingham, por jo të gjithë u kënaqën në këtë darkë. P
Njihuni me të dashurën e re të Brad Pitt (FOTO LAJM) Është mbushur më tepër se një vit që kur ish-çifti i showbizit Brad Pitt dhe Angelina Jolie i kanë dhënë fund lidhjes së
Brad Pitt në një lidhje me Princeshën e Monacos?(FOTO LAJM) Brad Pitt dhe Angelina Jolie i dhanë fund marrëdhënies 12-vjeçare në shtator të vitit 2016. Deri tani është aluduar për
Vajza e Michael Jakson bën të atin krenar Pothuajse kanë kaluar 10 vjet që nga ndarja nga jeta e Yllit Michael Jackson. Ama ka qenë Paris Jackson, e bija e kn
Princi George dhe Princesha Charlotte e kanë të ndaluar të luajnë këtë lojë Princi George dhe Princesha Charlotte kanë lindur me statuse të trashëguara nga paraardhësit, e kjo i bën të mos jenë fë
TRAGJIKE/ Urrente trupin e saj, 14-vjeçarja var veten me litar Urrente trupin e saj, e për këtë vajza vetëm 14-vjeçare ka varur veten brenda garderobës së saj. Charlotte Baron kis
Horror në SHBA, makina futet mes protestuesve (VIDEO) Një makinë është futur mes turmës duke lënë shumë të plagosur disa në gjendje të rëndë në SHBA ku aktualisht po mbahen p
Dukesha Kate fotografon princeshën Charlotte për dy vjetorin e saj (FOTO LAJM) Prindërit e saj e kanë përshkruar atë si një 'gëzim nga qielli' dhe në prag të ditëlindjes së saj të dytë, Dukesha e Kem