999 rezultate për

charles

ÇMENDURI/ Në ujë me anakondën 45 kg (FOTO LAJM) Një guxim i tmerrshëm pse jo i krisur ky i të notuarit nën ujë me një anakonda masive 4 metra të gjatë madje duke e mbaj
Çifti me 55 vite diferencë dëshiron të bëhet me fëmijë Një cift me gjashtë dekada diferencë moshe thonë se janë më të dashuruar se kurrë dhe duan të bëhen me fëmijë. Drejtores
Pas aksidentit të frikshëm, Princi Charles thyen sërish rregullat Vetëm 48 orë pasi u përfshi në një aksident automobilistik, Duka i Edinburg, Princi Philip, është parë duke drejtuar mak
Krimineli më i famshëm i momentit, rrjeti tallet me fotot e tij (FOTO LAJM) Një i arrestuar për trafik droge në Florida, është bërë "viral" në rrjet. Bëhet fjalë për Charles Dion McDoëell, 31
"Virgjëria hyri në mesin e Camillas dhe princit", pse u martua Charles me Dianën Princi Charles dhe historia e tij me Camilla Parker Bowles ka qenë sa e dhimbshme aq edhe e trazuar. Në një dokumenta
Vdes aktori me famë botërore Këngëtari dhe tekstshkruesi, Charles Aznavour ka vdekur në moshën 94 vjeç. Ai humbi jetën pas një karriere që i zgja
Tradhtoi gruan me Princeshë Dianën, vdes Oliver Hoare Ajo që të gjithë dinë edhe sot, është fakti që princeshë Diana nuk ishte e dashuruar me Princin Charles. Madje thuhe
Hidhen të gjitha poshtë, Princeshë Diana e dashuronte Charles Ndryshe nga ajo që të gjithë dinë, që princeshë Diana nuk ishte e dashuruar me Princin Charles një peson ka trazuar ujër
S’e dinim por princi Charles do të ndryshojë emër kur të ngjitet në fron Një ditë, (sepse mbretëreshës i urojmë jetë të gjatë!), princi Charles do të bëhet mbreti i Anglisë. Por, nëse ju mendon
Krime makabre, këto janë 7 vrasësit serial më të frikshëm të botës (FOTO LAJM) Vrasësit serial janë ata persona, të cilët masakrojnë njerëz për kënaqësi personale Ju njohim me 7 vrasësit serial, t
Plas brenda familjes Mbretërore, të afërmit e Charles nuk e duan Meghan Markle Familja mbretërore britanike duket e palumtur me dukeshën Meghan Markle. Një mik shumë i afërt i Princit Charles, Ni
"Faleminderit, ba!", dy fjalët e thjeshta që shkrinë "akullin" mes Harry-t dhe Charles Në 19 maj aktorja Meghan Markle dhe Princi Harry kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Por duket se tek dasma ata
Bale bëhet me djalë Sulmuesi uellsian i Real Madridit, i cili tashmë ka dy vajza ka pritur sot edhe djalin e tij të parë në familje. Bale
"Merr mobiljet e tij të gjumit, kudo që shkon", zakonet e çuditshme të Princit Charles Në librin e tij të ri, “Princi Rebel: Fuqia, Pasioni dhe Dëbimi i Princit Charles”, autori Tom Bower zbulon shumë për ma
Dokumentari i princeshë Dianës nxjerr të palarat: Më vranë të dashurin Vëllai i princeshës Diana është përpjekur të pengojë transmetimin për herë të parë të një dokumentari, në të cilin flite
Del deklarata shokuese: Lady Diana kishte mbi 20 të dashur Deklarata shokuese vjen nga një intervistë me Dai Davis, ish-zyrtar i Policisë Metropolitane të Londrës, që do të botohe
Princeshë Diana kishte fshehur një sekret në këpucët e saj të martesës Ka kaluar pak kohë që nga mbushja e plot 20 viteve që nga vdekja tragjike e Princeshës Diana. Por ama familjarët vec
Del deklarata shokuese: Lady Diana kishte mbi 20 të dashur Deklarata shokuese vjen nga një intervistë me Dai Davis, ish-zyrtar i Policisë Metropolitane të Londrës, që do të botohe
Princesha Diana ka pasur 20 të dashur pas divorcit nga princi Charles? Pas divorcit me princin Charles, princesha Diana pati të paktën 20 të dashur. Deklarata vjen nga një intervistë me Da
Vëllai i Princeshës Diana nxjerr një sekret të madh shumë vite pas vdekjes së saj (VIDEO) Vëllai i princeshës Diana, Charles Spenser, është përpjekur që ta ndalë emetimin e filmit dokumentar në Britani të Madhe