999 rezultate për

chapo

Vazhdoi të udhëhiqte rrjetin e fuqishëm të drogës, arrestohet gruaja e "El Chapos" Emma Coronel Aispuro, gruaja e lordit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua në një aeroport jashtë Uas
"Është më i tmerrshëm se El Chapo", legjenda e DEA-s: Bosi i kartelit mund të mos arrestohet kurrë Është një prej bosëve më të fuqishëm të momentit në botën e nëndheshme meksikane. Por edhe pse është më brutal dhe i pam
El Chapo i Azisë: Arrestohet "mbreti" i drogës në Holandë Autoritetet holandeze kanë vënë në pranga një person shumë të kërkuar nga autoritetet australiane, i njohur me nofkën ‘E
Vetëm një orë në ajrosje, jeta e El Chapo-s brenda qelisë (FOTO LAJM) Themeluesi i Kartelit Sinaloa u dënua në korrik 2019 me burgim të përjetshëm. Trafikanti meksikan i drogës Joaquín el
4 herë i martuar dhe 23 fëmijë, publikohet pas 4 vitesh rrëfimi i El Chapo: Varësia ime e vetme janë femrat Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán në një intervistë që ka dhënë për kriminologen e njohur Mónica Ramírez Cano, ka pranuar se va
Të armatosur gjer në dhëmbë, djemtë e EL Chapos mbyllin nëpër shtëpi banorët e Sinaloas Djemtë e bosit të drogës, Joaquin El Chapo Guzman kanw detyruar banorët e Culiacán, kryeqytetit të Sinaloas, në Meksikë
El Chapo do kalojë gjithë jetën pas hekurave, çfarë bën gruaja e tij (FOTO LAJM) Pas një mungese të gjatë, gruaja e El Chapo-s është rikthyer më magjepse se kurrë. Bukuroshja ka publikuar foto të mreku
Mbi 1 mijë metra i gjatë, ashensor e sistem ajrimi: Zbulohet tuneli i drogës në pronësi të El Chapos (FOTO LAJM) Zyrtarët amerikanë bëjnë me dije se kanë zbuluar tunelit më të gjatë që kalon nga Meksika për në SHBA që përdorej nga na
U eliminua me 150 plumba, kush është polici që ndaloi djalin e El Chapo (FOTO LAJM) Dy ditë më parë një polic meksikan, i cili ishte pjesëtar i njësisë elitare dhe që kishte ndihmuar në arrestimin e djali
Pamje të rënda: Eliminohet me plot 150 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s (FOTO LAJM) Një polic meksikan, i cili ishte pjesëtar i njësisë elitare dhe që kishte ndihmuar në arrestimin e djalit të Joaquin Guz
Publikohen pamjet e ndalimit të djalit të "El Chapo-s" (FOTO & VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Arrestimi i djalit të "El Chapos", si u turpërua më pas policia meksikane (VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
"Ti dhe familja jote do të vdisni", gruaja e El Chapo-s kërcënohet me jetë (FOTO LAJM) Gruaja bukuroshe e El Chapo pretendon se është kërcënuar me vdekje, pas luftës që ndodhi në Meksikë për djalin e lordit
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale Një luftë e vërtetë ka ndodhur në një qytet të Meksikës midis policisë dhe një karteli droge të cilët kanë pasur si qëll
Shkrijnë trupa në acid e nuk kursejnë as fëmijë, pasardhësi i “El Chapo”-s nis luftën e përgjakshme mes karteleve Në Meksikë është ngritur sërish alarmi për shkak të karteleve mafioze që akoma bëjnë ligjin. Këtë herë shqetsim për a
Nis gjuetia për pasurinë 12 miliard dollar të El Chapo-s Lideri i kartelit të drogës Sinaloa të Meksikës, Joaquin “El Chapo” Guzman po qëndron i burgosur në ShBA. Prokurorët ame
Si tek "El Chapo", si e shkatërruan bandën e kokainës në Elbasan dy agjentët e infiltruar (VIDEO) Ishin dy agjentë të infiltruar të anti-drogës ata që shkatërruan grupin e shitjes së kokainës në Elbasan. Mësohet se
Si tek "El Chapo", një agjent i infiltruar fundosi bandën e kokainës në Elbasan dhe Tiranë (VIDEO) Policia kreu një aksion anti-drogë gjatë ditës së djeshme duke arrestuar pesë persona në Elbasan dhe Tiranë. Policia ka
Mafiozit të tmerrshëm El Chapo i zbulohen torturat që bënte ndaj vajzave të mitura Dosja hetimore rreth lordit famëkeq të drogës Joaquin Guzman, i njohur si ‘El Chapo’, përmbajnë pohimet e dëshmitarëve,
Bashkëshortja bukuroshe e El Chapos çudit jurinë: E kam burrin shembullor (FOTO LAJM) Bashkëshortja e trafikantit El Chapo ka çuditur jurinë në Brooklyn të SHBA-ve ku edhe ai po gjykohet duke thënë se ai ës