999 rezultate për

channel

Velinat e Top Channel rrëfejnë debatet: Grindemi për veshje Vangji tregon se kohën e kalojnë me kafe, darka dhe thashetheme. “Unë kam qejf në fakt të bëj thashetheme, por Sonja nu
Bushati i përgjigjet Metës përmes Top Channel: Ushtri negociatorësh për detin Ministria e Jashtme ka dalë me një deklaratë zyrtare ku bën me dije se çështjeve të ngritura të martën nga Presidenti i
Jul Deda flet pa doreza: Ndoshta mund të rikthehem në Top Channel I ftuar në "Një kat më lart" Jul Deda ka folur edhe për marrëdhënien e tij me Top Channel. I pyetur nëse i ndjek spe
Larg politikës, Ben Blushi shfaqet për herë të parë si drejtor i Top Channel Ben Blushi braktisi politikën dhe partinë e tij LIBRA për të qënë pjesë e një ndër televizioneve më të mëdha në Shqipëri
Braktisi LIBRA për Top Channel, Blushi shfaqet krah Vjollca Hoxhës (FOTO LAJM) Ben Blushi braktisi politikën dhe partinë e tij LIBRA për të qënë pjesë e një ndër televizioneve më të mëdha në Shqipëri
Lori nxjerr në pah sekretet, si u dukën trashëgimtaret e Top Channel (FOTO LAJM) 20 vjetori i Top Albania Radio ka qenë ditën e djeshme, dhe për këtë trashëgimtarët e Topit kanë bërë postimet online s
Merr fund armiqësia mes Noizyt dhe Top Channel? (FOTO LAJM) Armiqësia mes këngëtarit Noizy dhe televizioni “Top Channel”, duket se ka marrë fund. Armiqësia e tyre filloi për shkak
E hoqën nga Top Channel me një telefonatë? Moderatorja tregon çfarë ndodhi Bashkë me 3 të rinj, Arditin, Liesën dhe Mishelin, Kiara Tito prezantoi për më shumë se 3 muaj programin për të rinj, Se
Rikthehet Jonida Shehu e i hap konkurrencë të fortë Top Channel Pak muaj më parë largimi i Jonida Shehut nga Top Channel shkaktoi shumë zhurmë. Por si duket së shpejti do t'a shohi
Jonida Shehu flet për gjyqin me Top-in: ''Unë nuk jam dhe nuk do të jem kurrë me'' Largimi i moderatores Jonida Shehu nga “Top Channel” ishte një nga lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas. Jonida u s
U largua për shkak të Rezarta Shkurtës? Jonida jep versionin e pathënë më parë Jonida Shehu duket se nuk është larguar nga Top Channel vetëm për intervistën me Rezarta Shkurtën. Ajo ka thënë se në
Çanit i zënë fronin, i marrin audiencën një grup fëmijësh Padyshim që kjo e premte nuk ka qenë shumë me fat për Arjan Canin. Ai gjithmonë ka qenë mbreti i audiencës por këtë h
Trashëgimtarja e Top Channel ka një dëshirë të re, një libër për jetën e saj Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha publikon shpesh në rrjete sociale nga përditshmëria e saj. Këtë herë ajo ka p
Shqiptari habit Australinë, gjën një çantë me para dhe ja dorëzon pronares (VIDEO) Gjesti human i një shqiptari që jeton në Australi ka bërë bujë në mediat e vendit. Një grua aksidentalisht ka harruar
Ben Blushi, nga sot Drejtor i Përgjithshëm i Top Channel Ben Blushi do të jetë Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel. Lajmin e ka dhënë vetë Presidentja e kompanisë, Vjollca Hox
Gara e fortë e së enjtes mbrëma, ja emisioni më i shikuar në TV! (FOTO LAJM) E enjtja është dita e përballjes së fortë të shumë emisioneve politike, në vend, të cilët së fundmi kanë ndryshuar kana
Jonida lëshon dorën pas ikjes nga Top Channel, pas bashkëshortit prezanton vajzën Moderatora Jonida Shehu, pas largimit nga Top Channel, duket se e ka marrë me qetësi jetën profesionale dhe po pret mund
Braktisi partinë për kreun e Top Channel, Fevziu flet për lëvizjen e Blushit Pak ditë më parë u bë publik lajmi se Ben Blushi do të emërohet "drejtor Ekzekutiv" në Top Channel. Pavarësisht se a
Filma me pullë të kuqe? Ish-missi shqiptar jep shifrën që do ja mbushte mendjen Ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, e ftuar në emision PopCulture në Top Channel ka zbuluar detaje nga jet
Pas largimit nga ''Top Channel'', Jonida Shehu na prezanton bashkëshortin Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të këtij sezoni televiz