999 rezultate për

championsin

Uzuni hedh pas krahëve Championsin: Tani jam i fokusuar te Kombëtarja Myrto Uzuni është shprehur se forma e mirë që po kalon me Ferencvaroshin, ku arriti në grupet e Championsit, i përket së
Superkupa e Europës: Formacionet zyrtare, Bayern-Sevilla (FOTO LAJM) Bayern dhe Sevilla do të tentojnë të fitojnë trofeun e Superkupës së Europës. Bavarezët që fituan Championsin do të p
"Mos e gjykoni për Championsin, Ronaldo ka qenë i suksesshëm te Juve" Cristiano Ronaldo ia ka dëshmuar të gjithëve të kundërtën me kalimin te Juventusi, pavarësisht se ka dështuar në Evropë,
Fitoi për herë të 6 Championsin, Bayern thyen tabu Suksesi madhështor i Bayernit në Ligën e Kampioneve shënon një tjetër arritje të jashtëzakonshme për kampionët më të rin
Bayern thyen milionat e PSG dhe fiton per herë të 6 Championsin (VIDEO) Bayern Munich ka fituar për herë të 6 në histori Champions League duke mposhtur 1-0 PSG. Heroi i gjermanëve ishte Co
Guardiola e pranon: Dështim nëse nuk e fitoj Championsin as këtë sezon Që pas largimit nga Barcelona, Pep Guardiola nuk ka arritur dot të fitojë Ligën e Kampionëve. E provoi me Bajern Mynihun
Kush do ta fitojë Championsin? Wenger shikon këto skuadra si favorite Garat e Ligës së Kampionëve kthehen gjatë kësaj jave. Kompeticioni më prestigjioz në futbollin evropian (me skuadra)
Rikthehet pas 10 muajsh, Sule kërkon Championsin Niklas Sule u rikthye me Bayernin në miqësoren ndaj Marseille. Edhe pse vetëm një pjesë loje, Sule tregoi se ishte ri
Mbappe trondit PSG-në, humbet Championsin Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe, do të mungojë për rreth 3 javë. Klubi kampion i Francës komunikoi së fundmi për publiku
PSG fiton Kupën e Francës, Mbappe dëmtohet rëndë dhe rrezikon Championsin (VIDEO) PSG ka mundur 1-0 St Etienne dhe ka fituar Kupën e Francës për të 13-ën herë në historinë e klubit. Ka qenë një fitor
Lumë golash në ndeshjen Liverpool-Chelsea, Lodinezët rrezikojnë Championsin (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat 5-3 ndaj Chelseat. Goli i parë i ndeshjes erdhi në minutën e 23-të dhe ishte Naby Ke
UEFA vjen me disa vendime për Championsin e këtij sezoni, ndeshjet kthyese, oraret dhe formati Ashtu siç ishte paralajmëruar, ndeshjet çerekfinale dhe gjysmëfinale do të zhvillohen me nga një ndeshje. Sa i përket
Shpërthen koronavirusi në Lisbonë, UEFA e shqetësuar për Championsin UEFA mbetet në monitorim të vendimit të qeverisë portugeze për të dekretuar izolimin në 19 nga 24 distriktet e qytetit t
Ylli i City-t: Do japim gjithçka për të fituar Championsin Para se futbolli të ndalej, për shkak të pandemisë së koroavrusit, Manchester City kishte arritur një fitore të madhe në
Terim: Juve fiton Championsin në Stamboll, Demiral mund të bëhet lojtar i madh Trajneri legjendar turk, Fatih Terim, i cili tashmë ka kaluar Koronavirusin me sukses ka folur me fjalë të mëdha për bas
UEFA me ide të re për Championsin, ndeshje teke në një qytet të vetëm Ditët kalojnë dhe situate e shkaktuar nga pandemia globale e Covid-19 vijon të jetë shqetësuese, ndaj edhe në UEFA janë
UEFA ka 4 mënyra për të mbyllur Championsin sa më shpejt UEFA ka qenë e qartë në idetë e saj teksa u ka bërë të ditur klubeve europiane se ky sezon futbollistik duhet të përfund
Katër variantet që ka UEFA për të mbyllur Championsin deri në 3 gusht UEFA ka qenë e qartë në idetë e saj teksa u ka bërë të ditur klubeve europiane se ky sezon futbollistik duhet të përfund
UEFA takim me Shoqatën e Klubeve Europiane, si do veprohet me Championsin? Koronavirusi ka shkaktuar kaos total në botën e futbollit. Pasi u diskutua sesi do të mbyllen kampionatet, "Corriere
Pritet zyrtarizimi, UEFA pezullon Championsin dhe Europa League Pas shumë kampionateve të pezulluara ,UEFA është pranë marrjes së vendimit për pezullimin e Champions League dhe Europa