999 rezultate për

champions-in

Anjeli nuk mjaftohet me kampionatin kërkon Championsin Në një takim të mbajtur në Londër me rastin e “Leaders Week”, dedikuar liderëve të futbollit kontinental, Andrea Anjeli
CR7 i bashkohet stërvitjes, tifozët: Na sill Champions-in (VIDEO) Një ditë ndryshe nga të tjerat është kjo e sotmja, për Juventusin, pasi në stërvitje është kthyer ylli i skuadrës Cristi
ZYRTARE/ Portieri i Kosovës firmos me klubin që ka fituar 2 Champions-in Portier i Kosovës, Arijanet Muric është huazuar te klubi i Nottingham Forestit në Championship. Lajmi është konfirmuar n
Fitoi Champions-in, Xhaka uron Shaqirin (FOTO LAJM) Liverpooli triumfoi mbrëmë në finalen e Ligës së Kampioneve, duke e mposhtur Tottenhamin me rezultatin 2:0 Ky ishte t
Nga Ronaldo te Maradona, njihuni me 11 legjendat që nuk e fituan kurrë Champions-in (FOTO LAJM) Të fitosh Champions League nuk është e lëhtë. Shumë futbollistë yje i kanë shkuar shumë afër këtij kompenticoni por në f
Ribery: Momenti më i veçantë kur fituam Champions-in Ditën e djeshme,Bajerni Mynih fitoi zyrtarisht titullin e 7 radhazi në Bundesligë, ndërsa ky kampionat ishte i veçantë p
Sot derbi i Manchesterit: Djajtë duan Champions-in, City për titull Luhet derbi i Manchesterit, United-City. Një 90-minutësh plot antagonizëm e spektakolar dhe i një rëndësie të veçantë pë
Bonucci i premton tifozëve Champions-in sezonin tjetër "Kishim shumë nevojë që të festonim pas asaj goditjeje të rëndë që morëm të martën, por pikërisht humbja dhe eliminimi p
Presidenti i Tottenhamit hap thesin, super premio nëse fiton Champions-in Askush nuk do ta mendonte që në fillim të sezonit skuadra e Tottenhamit do të shkonte deri në gjysmëfinale të Champions-
De Laurentiis "shpërthen" ndaj Juventusit: Blerja e CR7 jo e mjaftueshme për të fituar Champions-in Juventusi u eleminua të martën mbrëma në Champions nga Ajax-i duke i befasuar të gjithë. Por i vetmi që nuk është bef
Ruud Gullit tregon pse Guardiola nuk e fiton dot Champions-in Ruud Gullit është munduar t’i japë një shpjegim mungesës së triumfit në Champions nga Pep Guardiola, që prej largimit ng
Platini: Juventus favorit për Champions-in "Juventus ka kaluar vijën e finishit që unë mendoj se është bërë me e fortë si skuadër, teksa kjo u pa ne ndeshjen kundë
Faqja e specializuar fundos Juventusin, ka vetëm 11% shanse të fitojë Champions-in Në pritje të shortit që do të hidhet nesër në Nion të zvicrës, një faqe e specializuar në bazë të disa statistikave, ka
Veprimi i pafalshëm i Ronaldo-s qe i rrezikon Champions-in (VIDEO) Tashmë frika tek Juventusi sa vjen e shtohet. "Zonja e Vjetër" është në ankth kjo për faktin se Cristiano Ronaldo rrezik
Ronaldo rrezikon Champions-in (VIDEO) Cristiano Ronaldo rrezikon pezullimin në Ligën e Kampionëve. UEFA mund ta dënojë portugezin duke trembur Juventusin
Klopp: Duhet të ndalim Lewandowski-n, nuk sakrifikojmë Champions-in për Premier League Jurgen Klop ka dalë në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes kundër Bayern Munich sot në mbrëmje në "Alianz Arena".
Erdhi për të fituar Champions-in me Juven, por Ronaldo rrezikon dështimin Cristiano Ronaldo u transferua me shumë bujë tek Juventusi në merkaton e verës së shkuar, teksa u ble për shifrën rekord
Bonucci: Dua Champions-in, për Juventusin refuzova Realin Në prag supersfidës Atletico Madrid-Juventus, ditën e nesërme në Champions, ka folur mbrojtësi Leonardo Bonucci për gaz
Nedved: CR7 na ka rritur moralisht, nëse fitojmë Champions-in vdes i qetë "Ronaldo na ka rritur në aspektin moral. Jemi shumë të kënaqur me personalitetin e tij", u shpreh Pavel Nedved për "The
Piatek kërkon Champions-in me Milanin, Leonardo jep vendimin për merkaton Krzysztof Piatek u prezantua në një konferencë për shtyp si lojtari më i ri i Milanit. Pranë tij ishin Ivan Gazidis, Pau