999 rezultate për

champions

Guardiola e pranon: Dështim nëse nuk e fitoj Championsin as këtë sezon Që pas largimit nga Barcelona, Pep Guardiola nuk ka arritur dot të fitojë Ligën e Kampionëve. E provoi me Bajern Mynihun
CR7 zgjodhi PSG-në, zbulohet prapaskena e bujshme pse do e linte Juven Cristiano Ronaldo ishte i vendosur të linte Juventusin, para pandemisë. Portugezi nuk ndihej i lumtur në Torino dhe po m
Prag sfida e Champions, Dapay "kërcënon" Juventusin: Jam gati Memphis Depay ka lëshuar një paralajmërim për skuadrën e Juventus. Ylli holandez i Olympique Lyon, Memphis Depay, ka
Kush do ta fitojë Championsin? Wenger shikon këto skuadra si favorite Garat e Ligës së Kampionëve kthehen gjatë kësaj jave. Kompeticioni më prestigjioz në futbollin evropian (me skuadra)
Rikthehet pas 10 muajsh, Sule kërkon Championsin Niklas Sule u rikthye me Bayernin në miqësoren ndaj Marseille. Edhe pse vetëm një pjesë loje, Sule tregoi se ishte ri
Lajm i mirë për Barcelonën, Griezmann kthehet në stërvitje para ndeshjes në Champions Antoine Griezmann ka gëzuar tifozët e Barcelonës. Ylli francez i Barcelonës, Antoine Griezmann, është rikthyer në stë
Ylli i Realit i prekur me koronavirus, çfarë do të ndodhë me ndeshjen e Champions kundër City-t? Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz, ka rezultuar pozitiv në testin e Koronavirusit. Ai është izoluar në banesën e ti
Mbappe trondit PSG-në, humbet Championsin Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe, do të mungojë për rreth 3 javë. Klubi kampion i Francës komunikoi së fundmi për publiku
"Kam marrë shumë brryla dhe inate", Eva Murati flet për rikthimin në televizion (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Eva Murati ka ndarë me publikun shumë të pathëna si nga jeta profesionale, ashtu edhe nga jeta per
REZULTATET/ Man Utd dhe Chelsea në Champions, bie Watford (VIDEO) Manchester United dhe Chelsea kanë siguruar nga një vend në Ligën e Kampionëve në ndeshjen e fundit të Premierligës, duk
Formacionet zyrtare: Chelsea luan për Champions ndaj Wolves Chelsea pret Wolves në shtëpi teksa do të kërkojë fitoren për një vend në zonën Champions. Në anën tjetër, Wolves lua
Formacionet zyrtare: Leicester-Man Utd, lufta për zonën Champions Leicester City dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të sezonit 2019/20. Eki
Lokomotiva e Zagrebit në Champions, Uzuni dhe Kastrati largohen me nder Me 4 shqiptarë në fushë dhe Indrit Tucin në stol Lokomotiva e Zagrebit shkruajti historinë. Skuadra kryeqytetase arriti
Java e fundit e Kategorisë Superiore luhet në një ditë, 4 ndeshje me orar Champions-i Ndeshjet e javës së fundit të Kategorisë Superiore, do të luhen të gjitha ditën e mërkurë, në dy orare. Katër ndeshje do
PSG fiton Kupën e Francës, Mbappe dëmtohet rëndë dhe rrezikon Championsin (VIDEO) PSG ka mundur 1-0 St Etienne dhe ka fituar Kupën e Francës për të 13-ën herë në historinë e klubit. Ka qenë një fitor
Dëmtohet Costa, rrezikon sfidën e Championsit me Lyon Nuk është hera e parë e me siguri nuk do të jetë as e fundit; Douglas Costa ka sërish probleme muskulore. Sulmuesi që
Lumë golash në ndeshjen Liverpool-Chelsea, Lodinezët rrezikojnë Championsin (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat 5-3 ndaj Chelseat. Goli i parë i ndeshjes erdhi në minutën e 23-të dhe ishte Naby Ke
Manchester United bllokohet nga West Ham por ngjitet në zonën Champions (VIDEO) Manchester United nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë përballë West Ham United duke barazuar 1:1 në Old Traffor
Liverpool-Chelsea, një supersfidë na pret sonte në Premierligë Në një moment tjetër të sezonit Liverpool-Chelsea do ishte një supersfidë që do të kishte vëmendjen e të gjithë botës së
Nga Afrika në Shqipëri: Titull dhe Champions, Egbo vendos dy rekorde europiane Duhet të vinte një trajner i huaj, për më tepër afrikan (edhe pse për të gjithë Emanuel Egbo tashmë është shqiptar) për