999 rezultate për

challandes

Lista zyrtare e futbollistëve për ndeshjen Kosovë – Suedi (FOTO LAJM) Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes e ka bërë publike listën e futbollistëve për ndeshjen miqësore
Shorti i "EURO 2020", reagon Challandes: Për mua nuk është problem në cilin grup luajmë Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka dhënë komentet e tij lidhur me shortin e tërhequr në Buk
Challandes: Shpresoj të luajmë finalen në Prishtinë Challandes ishte skeptik kur nënshkroi me Kosovën, por brenda pak më shumë se një viti, ai u befasua për të mirë nga për
Challandes: Gaboi mbrojtja, më zhgënjen rezultati por jo loja I zhgënjyer për rezultatin por jo për lojën, trajneri i Kosovës Bernard Challandes në përfundim të sfidës ndaj Anglisë n
Formacionet zyrtare, Kosovë-Angli: Challandes befason sërish me formacionin Kosova do të presë Anglinë në “Fadil Vokrri” në orën 18:00, me formacionet zyrtare që janë bërë publike tashmë. Traj
Challandes: Ndeshja me Anglinë e mrekullueshme Bernard Challandes, trajneri i Kombëtares së Kosovës, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes me Anglinë në
Challandes i bindur: Duam kualifikim në Europian Trajneri Bernard Challandes në konferencën e zakonshme për shtyp përpara sfidës me Çekinë është shprehur se rrugëtimi i
Challandes: Kosova, periudha më e kënaqshme e karrierës sime Bernard Challandesi, ka dhënë një konferencë shtypi para dy ndeshjeve më të rëndësishme të kualifikimeve, atë kundër Çek
Challandes tregon situatën e Muriqit, Shalës dhe Kolollit Bernard Challandes ka dhënë informacione për lëndimet e fundit në përfaqësuesen e Kosovës. Selektori ka thënë se Muri
Challandes: Nuk duhet të mendojmë Ligën e Kombeve Bernard Challandes ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes me Malin e Zi. Trajneri i Kombëtares së Kosovës
Challandes i pakënaqur me rezultatin Bernard Challandes thotë se nuk është i lumtur me fitoren minimale, 1-0 në Fadil Vokrri kundër Gjibraltarit. Ai dëshi
Rashica e Muriqi mbështesin Kosovën nga tribunat Milot Rashica dhe Vedat Muriqi nuk do të paraqiten në këtë ndeshje miqësore ndaj Gjibraltarit. Trajneri i Kosovës, Be
Challandes: Me Gjibraltarin s’është lojë miqësore Trajneri i ekipit kombëtar të Kosovës, Bernard Challandes, ka këmbëngul se nuk e sheh si miqësore ndeshjen kundër Gjibra
Challandes: Shpresoj që Kryeministri i ri, të na japë një shumë të mirë nëse kualifikohemi Përzgjedhësi i Kosovës në futboll, Bernard Challandes, është deklaruar nëse do të ftojë kryeministrin e ri në stadiumin
Kosova publikon listën e lojtarëve për ndeshjet e tetorit, kthehen nga dëmtimet Rashica e Shala Trajneri i i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve që do t’i ketë në dispozicon
"Mundo Deportivo" zbulon sekretin e Kosovës Trajneri i Kosovës Bernard Challandes e ka drejtuar skuadrën e tij në një ecuri të gjatë pa humbje deri te ndeshja e fun
Challandes: Jam krenar me ekipin tim Bernard Challandes e ka marrë mbi supet e veta përgjegjësinë për humbjen e Kosovës kundër Anglisë në ndeshjen kualifikue
Challandes stërvitet me vetëm 12 futbollistë para ndeshjes me Anglinë Përfaqësuesja e Kosovës shënoi të shtunën një fitore tejet të rëndësishme në shtëpi ndaj Republikës Çeke, në kuadër të k
Bernard Challandes flet pas triumfit historik Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes është shprehur shumë i lumtur pas fitores historike kundër Republikës së Çekisë.
Kosova, me Zhegrovën e Rashanin: Po Valon Berisha? Kombëtarja e Kosovës sot do të zhvillojë ndeshjen e radhës kundër Çekisë në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’.