999 rezultate për

cesc

ZYRTARE/ Cagliari shkarkon trajnetin Eusebio Di Francesco Skuadra italiane, Cagliari, ka konfirmuar shkarkimin e trajnerit Eusebio Di Francesco. Skuadra italiane ka bërë të di
FIGC hap një dosje hetimi mbi kompaninë e Tottit Një skedar u hap nga komisioni i agjentëve FIGC për punën e CT10 Management , kompania e këshillimit dhe skautimit e Fra
Lucescu nuk ka dyshime: Ja pse Messi duhet të largohet nga Barça Trajneri i Dinamos së Kievit, Mircea Lucescu, ka dhënë mendimin e tij në lidhje me kapitenin e Barcelona-s, Lionel Messi
Ky është reagimi i trajnerit të Dynamos kur mësoi se do të mungojë Messi Trajneri i Dynamo Kiev, Mircea Lucescu nuk ndihet i lehtësuar që Lionel Messi do të mungojë me Barcelonën kundër skuadrë
E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën babait të Francesco Tottit Koronavirusi ka goditur rëndë familjen e Françesko Totit. Sot është bërë e ditur se është ndarë nga jeta në moshën 76-vj
Tifozët e detyrojnë trajnerin legjendar të jap dorëheqje katër ditë pas marrjes së punës Vetëm katër ditë më parë, trajneri legjendar romun Mircea Lucescu, arriti marrëveshje për drejtimin e skuadrës ukrainase
15 vjet martesë, Francesco Totti dhe Ilary Balsi festojnë përvjetorin (FOTO LAJM) Pesëmbëdhjetë vjet martesë por gjithmonë e njëjta dashuri. Francesco Totti dhe Ilary Balsi festuan sot përvjetorin e
"Nëse nuk vjen djali, ajde ti te Juventusi", batuta epike e tifozit bardhezi për mamanë e Zaniolos (FOTO LAJM) Francesca Costa, mamaja e Nicolo Zaniolos ka publikuar një foto me bikini nga taraca e shtëpisë së saj ku po shijon rrez
27 vjet më parë, Francesco Totti vetëm 16 vjeç do të debutonte me Romën Teksa ndeshja po i afrohej fundit dhe Roma po fitonte me rezultatin 0-2 në fushën e Brescias, tre minuta nga fundit për
Mos e humbisni: Besart Ibraimi shënon gol në stilin e Francesco Tottit (VIDEO) hkëndija e Tetovës barazoi 2-2 jashtë fushe ndaj Rabotnickit në ndeshjen kthyese të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë
Totti nis eksperiencën e re pas tërheqjes nga futbolli Pasi "vari këpucët në gozhdë", Francesco Toti ka nisur tashmë një eksperiencë të re, pasi ka hapur një agjenci për menax
Gruaja e Tottit: Nuk më pëlqejnë puthjet dhe skenat në publik (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur, Ilary Blasit ka përgënjeshtruar një krizë të mundshme në lidhje me dashurinë e saj, Francesco Tot
Francesca Taje, njihuni me tifozen e Juves që "ndezi" "Allianz Stadium" (FOTO LAJM) Nga një vajze e panjohur sot për të flet gjithë Italia. Bëhet fjalë për Francesca Taje, një studente dhe aktore në M
"Un Capitano", nisin xhirimet për dokumentarin e Francesco Tottit illimisht u mendua si një serial televiziv mbi Francesco Totti-n, por autobiografia "Un Capitano" do të bëhet një film d
Di Francesco te Milani ? Reagon Leonardo Lajmi orët e fundit se Eusebio Di Francesco do të marrë drejtimin e Milanit i ka hedhur poshtë drejtori i përgjishëm i k
"Un Capitano", jeta e Francesco Tottit në një serial televiziv Autobiografia "Un Capitano" do të transformohet në një subjekt për këtë projekt televiziv të prodhuar nga Wildside. L
Monchi kërkon edhe Di Francescon te Sevilla Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi ka takuar Eusebio Di Francescon, me të cilin kanë punuar bashkë te Roma dhe duket se
Do t'i heq të gjitha! Salvinin e gjen belaja me modelen italiane (FOTO LAJM) Francesca Cipriani është një modele dhe prezantuese me famë sa i përket lakuriqësisë në mediat italiane. Për t'i sht
U shkarkua nga Roma, Di Francesco pranë Fiorentinës Eusebio Di Francesco i cili u shkarkua pak ditë më parë nga Roma tashmë ai do të marrë drejtimin e Fiorentinës.
Çfarë po ndodh tek Roma? Pas Di Francesco ikën dhe Monchi Tërmet tek Roma. Pas shkarkimit të trajnerit Eusebio Di Francesco, tashmë dhe drejtori sportiv Monchi është pranë largi