999 rezultate për

cerrone

Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone (VIDEO) Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të
Partnerja e McGregor ishte një qendër të vëmendjes së faqeve rozë (VIDEO) Dee Devlin ka vjedhur spektaklin gjatë hyrjes në T-Mobile Arena të Las Vegasit me Conor McGregor para ndeshjes të tij me
I mjaftuan 40 sekonda ndaj Cerrone, McGregor: Do të rikthehem kampion bote Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald "Cowboy" Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
Cerrone i traumatizuar: Gjithçka ndodhi shumë shpejt Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorj
Rikthim i frikshëm i McGregor, triumfon pas 40 sekondave (VIDEO) Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
McGregor – Cerrone, konfirmohet ora e meçit Connor McGregor po rikthehet në UFC. Ylli i madh irlandez do të ballafaqohet me Donald ‘Cowboy’ Cerrone në UFC 246 në
McGregorin e presin milionat në ndeshjen ndaj Cerrone Conor McGregor do të fitojë një shumë të madhe parash nga rikthimi i tij në UFC në ndeshjen kundër Donald Cerrone. Mc
Ferguson fiton duelin me Cerrone (VIDEO) Fitorja e 12-të radhazi në kafaz për Tony "El Cucuy" Ferguson, që në eventin UFC-238 zhvilluar sot në Çikago mposhti me
Ky është kundërshtari i McGregor për të siguruar sfidën me Khabibin Conor McGregor duket se i ka siguruar vetës një duel i cili do t’i mundësonte revanshin me Khabib Nurmagomedov. Conor
Zbulohet kundërshtari i McGregor Një nga më të vjetrit në artet marciale mikse, Donald Cerrone ka lajmëruar sot se po përgatitet fuqishëm për të zhvillu
Cerrone shkatërron Perryn dhe shkruan historinë në UFC Donald Cerrone nuk e kishte imagjinuar se mbrëmja e së shtunës në Denver do të ishte aq e mrekullueshme për të. Përve