999 rezultate për

cepaj

15 plumba, atentati në Vlorë dyshohet për hakmarrje (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë nga plagosja e dyfishtë në Vlorë, ku mbetën të lënduar Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, dhe
Plagosja e dyfishtë, çfarë ndodhi mbrëmë në Vlorë Një plagosje me armë zjarri tronditi mbrëmjene djeshme Vlorën. Të plagosur mbetën Nikollaq Çepajt, 36 vjeç, dhe Ronal
ATENTATI/ Mjekët: Nikollaqi ka marrë pesë plumba, Rolandi është plagosur në këmbë Pasditen e sotme 2 persona kanë mbetur të plagosur dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Në gjendje kritike, zbulohet pse u tentua eliminimi i vlonjatit sa doli nga burgu Nikollaq Cepaj (Taullaraj) ndodhet në Spitalin e Traumës nën trajtimin intensive të mjekëve pasi ndodhet në gjendje të r
U tentua eliminimi i tij, me tre plumba në trup Cepaj transportohet me urgjencë në Tiranë Ditën e sotme në Vlorë u tentua eliminimi i Nikollaq Cepajt. Burimet bëjnë me dije se personi në fjalë, i cili kishte