999 rezultate për

celtic

Myrto Uzuni vazhdon ëndrrën Champions, Ferencvarosi eliminon gjigantët e Celtic (VIDEO) Ferencvarosh ka eliminuar gjigantët skocezë të Selltik nga Champions League, në takimin që u mbyll me shifrat 1-2. M
Tifoz i zjarrtë i Celtic, Meta xhiro në rrugët e Tiranës me bluzën e skuadrës së zemrës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk i ndahet ekipit të tij Celtic. Prej vitesh ai cilësohet si një tifozë i flak
Do të bëjë bashkë të gjithë tifozët e Celtic, Ilir Meta njofton inagurimin e Celtic Supporters Club Albania Presidenti i Republikës së Shqipërisë prej kohësh ka bërë publike dashurinë e tij për klubin skocez të futbollit, Celtic
"The Sun" artikull Metës: Si u dashurua pas Celtic Presidenti Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta është tifoz i flaktë i skuadrës së famshme skoceze, Celtic. Ai ka vi
Celtic kërkon yllin e Kombëtares, Twente i thotë "JO" Një tjetër futbollist shqiptar mund të luajë në Skoci gjatë këtyre viteve të fundit pas Eros Grezdës dhe Florian Kamberi
ZYRTARE/ Celtic shpallet kampion i Skocisë SPFL, ashtu siç pritej, i ka dhënë edhe zyrtarisht fund sezonit 2019/20. Celtic është skuadra që është shpallur kampi
Skocia përfundon sezonin, Celtic shpallet kampion Celtic pritet të shpallet kampion i Skocisë, me Ligën Skoceze që ka vendosur të përfundojë sezonin. Gjithçka do të ve
Njihuni me 20 stadiumet më të bukur në botë (FOTO LAJM) E përdtishmja spanjolle Marca ka bërë një klasifikim të 20 stadiumeve më të bukur në botë, duke u bazuar te një sondazh
Në Skoci, Celtic pritet ta marrë titullin në tavolinë Janë ditë pritjeje dhe kaosi në futbollin skocez. Kampionatet e kategorisë së dytë të tretë dhe të 4-t janë deklaruar të
Goditi me grusht kuajt e policisë, tifozi i Celtic dënohet me 10 muaj burg Një tifoz i Celtic në Skoci është dënuar me 10 muaj burg, pasi ka është përplasur me forcat e sigurisë para një ndeshjej
Triumfoi në derbi ndaj Celtic, Gerrard feston si i çmendur (VIDEO) Rangers ka mposhtur ditën e sotme me rezultatin 2-1 rivalët e përjetshëm të Celtic në fushën e këtyre të fundit. Isht
Intervistë ekskluzive për "The Sun", Meta shpjegon lidhjen e fortë me Celtic Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i “firmos” mesazhet e tij në Twitter për Celtic FC me fjalët “Hail Hail
Spektakël në Skoci, Rangers triumfon në derbin ndaj Celtic pas një dekade (VIDEO) Rangers i ka bërë një mbyllje spektakolare vitit 2019. Gjiganti skocez ka fituar derbin e qytetit me Celtic, triumfi i p
Dalin pamjet: Si u plagosën 2 tifozët skocez në Romë (VIDEO) ublikohen pamjet nga dhuna e treguar ndaj tifozëve të Celtic në Romë, ku mbeten të plagosur dy tifozë skocez. Në pamj
Tension para sfidës Lazio-Celtic, plagosen me armë të ftohta dy tifozë (VIDEO) Lazio-Celtic nuk ka filluar në mënyrën më të mirë të mundshme. Po flasim për sfidën e vlefshme për "Europa League", që d
Mos e humbisni: Po festonte golin e fitores, tifozi i Celtic e pëson keq nga tribuna (VIDEO) Një episod qersharak ka ndodhur në sfidën e djeshmë të Europa League mes Celtic dhe Lazios, shkruan Albeu.com. Në min
Shpërthen 'Celtic Park', vendasin përmbysin rezultatin ndaj Lacios (VIDEO) Celtic po bën një pjesë të dytë të çmendur përballë Lacios. Vendasit kanë arritur të përmbysin rezultatin 25 minutat
Celtic barazon rezultatin përballë Lazios (VIDEO) Celtic ka arritur të barazojë rezultatin përballë Lazios në Skoci. Për vendasit ka shënuar Christie në minutën e 67'.
Lazio zhbllokon rezultatin përballë Celtic (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Celtic në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë ka shënuar Lazzari
Festimi i Presidentit Meta me tifozët e Celtic publikohet nga mediat prestigjoze botërore (FOTO LAJM) Video e Presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta duke festuar me tifozët e Celtic para sfidës së Champions League në Sarajev