999 rezultate për

ceferin

Vala e dytë Covid-19, Ceferin jep dy lajme të mëdha “Ne do ta mbyllim sezonin. Tifozët do të kthehen!”. I intervistuar nga Marca, presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin bër
Ceferin letër Infantinos: Të ndryshojë rregullimi i prekjes së topit me dorë Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino mori një kërkesë (me anë të një letre) nga presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin
Ceferin: Jemi kundër krijimit të Superligës Europiane Presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin ka hedhur poshtë zërat që kanë qarkulluar sëfundmi në media për krijimin e Superl
UEFA rrëzon idenë e Premier League-s Europiane Ditën e djeshme "Sky Sport UK" zbuloi se me një nismë të mbështetur edhe nga FIFA, kanë nisur negociatat me disa klube,
Ceferin: Evropiani në një vend të vetëm Presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin, në një intervistë me Movistar, pranoi se Evropiani i 2021 nuk është në rrezik,
Futbolli europian drejt ndryshimeve, presidenti Ceferin paralajmëron risi Kampionati i ardhshëm europian mund të mos luhet në 12 shtete. Presidenti i UEFA-s Aleksandër Ceferin bëri me dije d
Ceferin entuziast: Europiani i verës së ardhshme do jetë një shfaqje spektakolare Kampionati Europian 2020 u shty për një vit më vonë, për shkak të pandemisë Covid-19, megjithatë ditët e fundit kanë fil
Ceferin zbulon se nëse Champions dhe Europa League do të vazhdojnë me format të njëjtë edhe vitin tjetër Presidenti i UEFA-s , Aleksander Ceferin ka zbuluar se a do të jetë formati i njëjtë i Ligës së Kampionëve dhe Evropa Li
Ceferin: Deri më 10 korrik do të vendosim për tifozët në stadiume Stadiumet e boshatisura si pasojë e koronavirusit ka bërë që futbolli të duket si një tjetër sport. Në impiante mungo
Championsi në rrezik? Reagon Ceferin: Nuk është e vërtetë Pandemia bëri që kompeticioni më i madh i klubeve evropiane të futbollit të pezullohej në mars, dhe tani ka plane që ta
Ceferin i hapur për ndeshjet me tifozë në Champions dhe Europa League Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka lënë derën e hapur për tifozët që të marrin pjesë potencialisht në ndeshjet e
Ceferin i gatshëm të vendos bast se EURO 2020 do të zhvillohet vitin tjetër Ceferin është mëse i sigurt që nuk ka nevojë për shtyrjen e mëtejshme të Kampionatit Evropian, i cili tashmë është plani
Paralajmërimi i Ceferin: Kush vepron si Belgjika rrezikon UEFA-n Presidenti i UEFA-s kishte kohë që e bënte të qartë për të gjithë se titulli kampion në tavolinë nuk do të ishte një mun
Ceferin: Duam emrat e skuadrave për garat evropiane, shtetet të vendosin për fatin e kampionateve Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ia ka lënë në dorë shteteve të vendosin për fatin e kampionateve. Numri një i
Ceferin jep lajmin e madh: Futbolli do të rikthehet shumë shpejtë Presidneti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka thënë se futbolli do të rikthehet, por nuk është sporti që do të vendos, ësht
Te Liverpoli marrin frymë lirisht, UEFA jep lajmin e rëndësishëm Lideri, qoftë La Liga, Premierligë apo çfarëdo lige në Evropë, duhet të shpallet kampion sipas UEFA-s, nëse përfundon kë
Reagon UEFA: Aleksander Ceferin nuk ka përmendur datë se kur duhet të përfundojë Liga e Kampioneve UEFA ka bërë të ditur se deklarata e Aleksander Ceferin për Ligën e Kampionëve është keqkuptuat dhe se ai nuk ka thënë q
Çeferin kërcënon klubet belge me largim nga Kupat e Europës Konfederata Evropiane e Futbollit (UEFA) nuk e ka pritur mirë vendimin e Belgjikës për të ndërprerë kampionatin e futbol
Panik te skuadrat, presidenti i UEFA-s: Ky sezon i futbollit mund të humbet Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, thotë se sezoni aktual i futbollit mund të humbet nëse nuk do të ketë mundësi t
Shtyerja e EURO 2020, Ceferin: UEFA me qindra miliona euro humbje Presidenti i UEFA, Aleksander Ceferin, ka dhënë disa komente shtesë lidhur me shtyrjen e Kampionatit Evropian 2020. M