E FUNDIT/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Laçi dhe Teuta (VIDEO)
999 rezultate për

cavanin

Thiago Silva i zhgënjyer me PSG-në: Meritoja më shumë respekt Thiago Silva në verë la Paris Saint Germain pas 8 sezonesh për t’u transferuar te Chelsea në Premier League. Aktualisht
Owen flet për Cavanin, beson se do të ketë sukses te Man.United Cavani bëri disa minuta me fanellën e Manchester United, në ndeshjen kundër Chelsea, ku ‘Djajtë e Kuq’ luajtën baras.
Plani i "çmendur" i Atleticos, i bën bashkë Suarezin dhe Cavanin Edinson Cavani mund të bashkohet tek Atletico Madrid me bashkëvendësin e tij, Luis Suarez. Skuadra nga Madridi, pasi
Juventusi interesohet për Edison Cavanin Edinson Cavani është rikthyer në listën e Juventusit për këtë afat kalimtar. Sky Sport Italia thotë se Juventus ka ko
Roma e vendosur për Cavanin, nis ofertën zyrtare Merkatoja e verës pritet ta shoh edhe Romën aktive, me skuadrën italiane që synon të përforcojë edhe fazën e sulmit.
Barcelona transferon falas Cavanin? Duke parë vështirësitë për të arritur deri te Lautaro Martinez shkaku i kërkesave të larta të Interit, Barcelona ka kthy
Anelka këshillon PSG-në për Cavanin: Do të ishte një gabim i madh largimi i tij Cavani me gjasë po luan sezonin e fundit me fanellën e Paris Saint Germain, pasi negociata për rinovimin e kontratës nuk
Interi i vendosur për Cavanin, i ofron kontratë 3-vjeçare Antonio Conte është i vendosur të ketë edhe një sulmues te skuadra e Inter, dhe këtë synim do ta finalizojë në merkaton
Interi i hap "luftë" Atleticos për Edison Cavanin Edinson Cavani mbetet objektivi kryesor i Atlético Madrid për të forcuar sulmin për sezonin e ardhshëm. Uruguajiani,
Martinez akoma më pranë Barcelonës, Interi synon Cavanin ose Mertens Interi vijon negociatat me menaxherët e sulmuesit gjerman Timo Werner, që duket se është alternativa e parë për të marrë
Nis epoka e sheikëve te Newcastle, fillojnë bisedimet me Cavanin Menjëherë sapo e mori në dorën e tij, sheiku arab nuk ka ndërmend të humbë kohë për të transferuar sa më parë disa nga y
Për Cavanin del në skenë edhe skuadra nga Amerika e Jugut Edinson Cavani është në dilemë për të ardhmen e tij. El Matador i cili është në skadencë kontrate me Paris Saint Germain
Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea
Bechkam shpreson të bindë Cavanin të trasferohet te ekipi i tij Edison Cavani është në vitin e fundit të kontratës me PSG-së dhe sezoni i ardhshëm pritet ta gjejë më një skuadër të re.
PSG-ja nuk bën kompromis pë Cavanin, Atleticos nuk i mbeten dhe shumë kohë PSG vazhdon të refuzojë afertat e Atleticos për Edison Cavanin pasi ato nuk janë aty ku dëshiron klubi parisien. Ofer
"Luftë" për Edison Cavanin edhe Man United interesohet për uruguajanin Manchester Unitedi është duke e shqyrtuar me kujdes opsionin për ta transferuar Edinson Cavanin nga Paris Saint-Germaini
Chelsea hynë në garë për Cavanin, Atletico mbetet në "pole position" Chelsea është duke tentuar ta transferojë Edinson Cavanin në formë huazimi këtë muaj, mirëpo dëshira e sulmuesit të Pari
Atletico dorëzon ofertën te PSG-ja për Cavanin, pritet përgjigja e "parisienëve" Atletico e Madridit prej kohës ka shënjestruar Edinson Cavanin si sulmuesin me profilin e duhur për të përforcuar sulmin
"Zbehen" shanset për Cavanin, Atletico hedh sytë nga ylli i Arsenal Pasi janë shuar mundësitë për transferimin e Edinscon Cavani, Atleti tashmë po mendon për yllin e Arsenal. ‘Mundo Dep
Gjigandët spanjoll arrijnë akordin me Edison Cavanin Edinson Cavani do të largohet nga Paris Saint Germain sezonin e ardhshëm. Lajmi bëhet i ditur nga eksperti i transfer