999 rezultate për

cavani

BBC apo MCN ? Treshja më e fortë që do të përballen me njëra-tjetrën Treshja si BBC dhe MCN i fusin frikë të madhe mbrojtjeve të skuadrave kundërshtare, ndërkohë që nesër do të zhvillohet n
PSG mendon Moratën si zëvendësues të Cavanit Chelsea rrezikon të humbasë një prej yjeve të skuadrës gjatë merkatos së ardhshme. “Daily Mirror” shkruan se Alvaro
Cavani përfundon në orbitën e klubit që e ëndërronte prej kohësh Edinson Cavani është një tjetër dëshirë për Realin e Madridit siç raporton Goal.com. Pavarësisht se Reali është tejet
Presidenti i PSG i dhuron trofeun Cavanit, pasi u bë golashënuesi më i mirë i klubit (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain ka fituar bindshën sot ndaj Montepellierit me shifrat 4-0 në "Parc des Princes". Presidenti i kl
REKORDE / Edinson Cavani golashënuesi më i mirë në të gjithë historinë e PSG (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain ka fituar bindshën sot ndaj Montepellierit me shifrat 4-0 në "Parc des Princes". Edinson Cavani
STATISTIKË / Edinson Cavani barazon me gola legjendën e PSG (FOTO LAJM) Sulmuesi urugajan, Edinson Cavani po bëhet një legjendë pë skuadrën franceze, PSG pasi ka shënuar afro 150 gola pas larg
Tare para rinovimit: Kam dështuar vetëm me Cavanin Jo rastësisht në Itali është zgjedhur drejtori sportiv i vitit. Igli Tare është kryefjala e muajve të fundit në futbolli
Nuk ka të ndalur lufta mes Neymarit dhe Cavanit Me javë të tëra distancë nga përplasja e famshme për goditjen e një penalltie, “lufta e ftohtë” në repartin sulmues të P
PSG dënon Pastoren dhe Cavanin pasi u vonuan në grumbullim Edison Cavani dhe Javier Pastore u rikthyen me vonesë nga pushimet, por kjo ka sjellë pasoja për ta. Trajneri i PSG-s
Cavani arrin me vonesë në stërvitje, rrezikon gjobë bashkë me Pastoren Paraqitja e vonuar në ekip për të nisur seancat stërvitore pas pushimeve dimërore për festat e fundvitit, duket se do të
Çmendet PSG, Cavani plus miliona për Ronaldon Paris Saint-Germain janë të gatshëm për shkëmbimin Edinson Cavanin - Cristiano Ronaldo. Portugezi ka qenë prej kohësh
Cavani flet hapur për sherrin me Neymarin Që nga konflikti i krijuar në fushë, që në thelb kishte pikërisht hierarkinë, braziliani Neymar dhe uruguajani Edinson C
Cavani udhëheq renditjen për këpucën e artë (FOTO LAJM) Edison Cavani udhëheq renditjen për golashënuesin më të mirë në Europë për sezonin 2017-2018. Uruguaiani po kalon një se
Këtë herë Cavani dhe Neymar godasin njëri-tjetrin me kokë për penalltinë (VIDEO) Nuk ka paqe te PSG, pasi konflikti në distancë mes Cavanit dhe Neymar për goditësin e penalltive vazhdon. Edhe në një se
Golashënuesit më të mirë në Ligue 1 (FOTO LAJM) Edinson Cavani aktualisht është golashënuesi më i mirë në Francë. Ai ka shënuar 16 herë, tre gola më shumë se ndjekësi m
Parizienët trefishojnë shifrat kundër skocezëve (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e tretë kundër Celticut të Brandan Rodgers në "Parc des Princes" Autori i golit është sulm
Golashënuesit më të mirë në evropë, Cavani kryeson renditjen (FOTO LAJM) Gara për Këpucën e Artë këtë sezon është shumë interesante, sepse shumë sulmues janë duke shënuar gola Sulmuesi i PSG
Cavani: Neymarin nuk e kam shok Miqësia mes Cavanit dhe Neymarit, ka përfunduar, tani janë veçse kolegë. Nëse në fillim të sezonit kishte vërtetë vet
Spekulimet për largim ushtrojnë presion tek PSG, Neymarit i dhurohet goditja e penalltive Neymar do të jetë goditësi i penalltive te Paris Saint-Germain, sipas supozimeve të rivalit të tij, Edinson Cavani. Ë
Ka shënuar më shumë se Cavani dhe Falcao, Zidane e kupton se një si ai i mungon Nabil Fekir ka shënuar 11 gola dhe ka dhuruar tre asistime, më shumë gola se ai kanë vetëm Edison Cavani me Paris Saint