999 rezultate për

cavalli

Fluturat, moda e pranverës vë krahë Simbol i lirisë dhe rilindjes, fluturat fokusohen tek veshjet e pranverë-verë 2018. Këto krijesa të mrekullueshme shfaqe
Roberto Cavalli feston 74 vjetorin Roberto Cavalli ka festuar 74 vjetorin, ndërsa ka qënë i rrethuar nga trëndafilat dhe dhuratat e shumta. Stilisti i
Nicki Minaj pretendon se është elegante (FOTO LAJM) Nicki Minaj e konsideron veten elegante, pavarësisht se ajo shquhet për format bombastike. “Çdo femër konsiderohet e buk
Roberto Cavalli i shkruan Çiljetës, Bleona bëhet xheloze Para pak ditësh bëri shumë bujë lajmi se Roberto Cavalli vlerësonte format e kolme të Çiljetës. Kaq ka mjaftuar që Bleon
Roberto Cavalli i shkruan Çiljetës, kërkon ta telefonojë Ndonëse ka pak kohë që ka sjellë në jetë djalin, Çiljeta gëzon linja perfekte dhe kjo nuk i ka shpëtuar jo vetëm fansave
Rita Ora si Marilyn Monroe, në fushatën e re të Roberto Cavallit (FOTO LAJM) Rita Ora, çdo ditë e më shumë po forcon imazhin e saj dhe lidhjet me botën e modës, pasi është zgjedhur si imazh në kole
Rita Ora, imazhi i ri i Roberto Cavallit (FOTO LAJM) Rita Ora sapo ka nënshkruar një marrëveshje të re me firmën e famshme italiane Roberto Cavalli. Ajo është shfaqur me një
Gjyshi miliarder, në plazh me të dashurën 20-vjeçare (FOTO LAJM) Ai, Roberto Cavalli ka ndërtuar një perandori të vërtetë në modë por moshën nuk mund ta ndalë. Dhe 73 vitet që mban mbi
Rikthehet "perla e zezë" e pasarelave Mbretëresha e pasarelave të Milanos vazhdon të mbetet Naomi Campbell. Në sfilatën e Roberto Cavalli-t “pantera e zez
Roberto Cavalli: Dikur e doja J.Lo, tani thjesht miq Kane kaluar shume vite dhe vetem tani Roberto Cavalli mund te hapet lehtesisht. “Duhet ta rrefej, vite me pare kame qene
Kur paraja vlen shumë më tepër (FOTO LAJM) Roberto Cavalli, 71-vjeç është kapur nga aparatet e paparacëve teksa kalonte ditën në një prej plazheve të Miamit në sho
Roberto Cavalli "Mashkulli i Vitit 2011" Roberto Cavalli ka marrë çmimin "Mashkulli i Vitit 2011" nga revista GQ. Ceremonia është mbajtur në Komische Oper në Ber