13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
999 rezultate për

catcher

Pamjet sekrete e prodhimit të Apple dhe torturës mizore ndaj puntorëve (FOTO LAJM) Punëtorët e në një fabrikë kineze që prodhojnë pjesë për Apple duhet të punojnë nga 10 orë në kushte të vështira dhe nuk
Kapja e izraelitit me pajisje përgjuese, Noka: Skandal! Ish ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka reaguar mbi arrestimin e një shtetasi të huaj të cilit i është gjetur edhe një
IMSI Catcher/ Drejtori i burgjeve: "Nuk e di nëse pajisja është futur për të matur lagështirën" Gjatë ditës së sotme, mbledhja e Komisionit Hetimor për përdorimin e pajisjes së përgjimit IMSI Catcher ka përfunduar me
Komisioni Hetimor për IMSI Catcher/ Çipa: Dëshmova në Prokurori. Noka: Kodi i heshtjes është ai i mafies Në Komisionin Hetimor për IMSI Catcher, ka dëshmuar sot Ardian Çipa. Ai ka deklaruar se për çështjen ka dëshmuar në Prok
PS braktis komisionin e hetimit për pajisjen e përgjimit: "Noka na ka fyer!" Deputetët e PS-së kanë braktisur Komisionin Hetimor për pajisjen e përgjimit "Imsi Catcher", në të cilin ishte thirrur p
Takimi i Llallës me kreun e SHISH, dyshohet për pajisje tjetër Skandali i përgjimeve dhe zhvillimet e fundit lidhur me hetimet që sollën pezullimin e kreut të Policisë, Çako, mblodhi
Spying equipment "IMSI Catcher" doesn't spy cell phones The Ministry of Interior Affairs of Italy answered to the inquiry of the Albanian Prosecution regarding the "IMSI Catche
“IMSI Catcher” nuk përgjon audio dhe sms Ministria e Brendshme italiane i është përgjigjur interesit të Prokurorisë shqiptare sa i takon pajisjes “IMSI Catcher”.
Letër-porosi palës italiane për pajisjen e përgjimit Prokuroria e Tiranës i ka dërguar letër-porosi Ministrisë italiane të Drejtësisë me kërkesën për t’u informuar mbi pajis
Skandali i përgjimeve/Pezullohet nga detyra drejtori i Policisë së Shtetit Me kërkesë të Prokurorisë së Tiranës, gjykata ka vendosur masën ndaluese “pezullim nga detyra” për Drejtorin e Përgjiths
Si funksionon "IMSI-Catcher" që përgjon telefonat në Tiranë Telefonat celularë nuk e verifikojnë sinjalin që vjen nga një operator telefonik. Mjafton që sinjali të jetë i fortë dhe
Skandali i Përgjimeve / Si erdhi pajisja nga Italia në Shqipëri Gazeta italiane “Il secolo XIX”, në një artikull të publikuar online në faqen e vet zyrtare të titulluar “Hija e një pak