Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

castan

Makina përfshihet nga flakët, kështu reagojnë dy pilotët (VIDEO) Gara e "Rally de Ranchos" në Buenos Aires mund të kishte përfunduar në një tragjedi të vërtetë. Përfshirja në flakë e
Shenja e frikshme në kokën e Castan që e "rilindi" (FOTO-LAJM) Mbrojtësi i Romës, Leandro Castan, ka postuar në TWitter një foto ku shihet shenja që ai mban ende nga kirurgjia në tru.
Nicole Scherzinger "ndez" X-Factor (FOTO LAJM) E gjithë vëmendja ka qenë mbi të mbrëmjen e djeshme në spektaklin muzikor "X-Factor". Bëhet fjalë për bukuroshen Nicole
Zabaleta në plazh me të dashurën dhe një majmun (FOTO LAJM) Pablo Zabaleta and his girlfriend Christel Castano have been spotted on a Barbados beach - with a monkey! The couple a
Ish- modelja Castaneda mohon lidhjen me Berluskonin Ish- modelja kolumbiane Debbie Castaneda mohon lidhjen e saj me kryeministrin e Italisë Silvio Berluskoni. Mediat italia