999 rezultate për

cassetti

Panucci i premton një vend Gurit dhe tregon arsyen pse nënshkruan me Cassettin Përfaqësuesja shqiptare është gati ëpr nisjen nga 0 metrajner Christian Panuccin që si synimin kryesorë ka ndryshimin e
Ish-futbollisti i Romës zyrtarizohet si ndihmës i Panuccit në Kombëtare Kombëtarja shqiptare do të ketë lluksin që të ketë në krye tëpankinës tani edhe një tjetër emër të rëndësishëm në futbol
Ish-lojtari i Romës bëhet ndihmës trajner tek Kombëtarja e Shqipërisë Ish-mbrojtësi i Romës dhe i Kombëtares italiane, Marco Cassetti do të jetë ndihmësi i Panuccit dhe do të zëvendësojë Pao