999 rezultate për

cassano

Cassano kritik: Interi do ta fitojë "Scudetton", por në Champions është qesharak Antonio Cassanos nuk është duke i lënë mbresa aspak Interi, pasi ish-sulmuesi italian e ka kritikuar ish-skuadrën e vet
Cassano godet sërish: Ronaldo s'ka lidhje me idetë e Pirlos Godet sërish Antonio Cassano. Talenti barez, në një intervistë për "Corriere dello Sport", foli për momentin e futbollit
Cassano "godet" Ronaldon: Ai është vetjak, luan për qëllimet e veta Antonio Cassano ka sulmuar Ronaldon pas humbjes së Juventusit në Champions ndaj Portos duke thënë se është një egoist.
Nga Adriano te Cassano, 10 talentet që dështuan sipas "France Football", ka 6 italianë (VIDEO) Revista që jep "Topin e Artë" ka përpiluar një renditje të lojtarëve më premtues që nuk i kanë shfrytëzuar në maksimum a
Vieri: Si shumë penallti po merr Milani. Cassano i përgjigjet: Bobo, kuqezinjtë i kanë merituar Milan ka fituar 14 penallti në 20 javët e luajtura në kampionatin italian. Në kampet milaniste goditjet nga pika e ba
Cassano: Eriksen mund të bëhet Pirlo i ri i Contes Ish lojtari italian, Antonio Cassano ka thënë se mesfushori Christian Eriksen mund të bëhet Andrea Pirlo i ri i Antonio
Cassano: Shtova 14 kg te Reali, haja "Nutella" si "përbindësh" Ish-sulmuesi i Milan dhe Real Madrid, Antonio Cassano, përbën gjithmonë lajm me deklaratat e tij. Këtë herë, në një
Befason Cassano: Ronaldo nuk ka vend në planet e Pirlos Antonio Cassano deklaron se ylli portugez, Cristiano Ronaldo nuk ka vend në planet e trajnerit të Juventusit, Andrea Pir
Cassano pendohet për fjalët ndaj yllit të Juves: Kam gabuar, është mes më të fortëve në botë Me sinqeritetin që e ka karakterizuar gjithmonë, edhe këtë herë, Antonio Cassano, është kthyer të flasë për Serinë A dhe
Ibrahimovic merr "Tapirin e Artë": Dua të thyej rekordin e Cassanos Emisioni satirik italian "Striscia la Notizia" i ka dhënë "Tapirin e Artë", sulmuesit suedez të Milanit, Zlatan Ibrahi
Djali i Cassanos firmos kontratën e parë më këtë klub italian Djali i Antonio Cassano është lidhur kontraktualisht me Virtus Entella. Christopher, djali i madh i ish-futbollistit të
Totti: Cassano refuzoi Juventusin prej meje, e kam si vëlla Francesco Totti ka folur për marrëdhënien speciale që ka pasur me Cassanon. Kapiteni legjendar i Romës ka thënë se Ca
Pas Chiellinit edhe Cassano: Balotelli është kalama Deklarata e Giorgio Chiellinit krijojë shumë polemika në Itali ditën e djeshme. Mbrojtësi Italian, ndau me fansat, mendi
Capello: Ibrahimovic luante sikur të ishte në cirk te Juve, Cassano më rrëshqiti nga duart Ibrahimoviç u bashkua me Capellon te Juve në 2004 nga Ajax, por traineri legjendar italian shpjegoi se në atë kohë sulmu
Cassano zgjedh formacionin e preferuar, përfshihen vetëm lojtarët që kishte shokë skuadre Cassano, i cili ka pasur një karrierë mjaft të pasur, duke luajtur me skuadra si Bari, Roma, Real Madrid, Sampdoria, Mil
Cassano këshillon Interin të shesë Lautaron dhe të transferojë sulmuesin francez Ish-sulmuesi italian, Antonio Cassano ka dhënë disa këshilla për merkaton e Interit. Në një bisedë live në emisionit
Balotelli zgjedh formacionin e preferuar, ka vend për diskutime Sulmuesi italian, Mario Balotelli ka zgjedhur formacionin e preferuar të tij, por sa duket lë shumë për të distuar. S
Bashkëshortja bën "qull" Cassanon dhe publikon gjithçka (VIDEO) Antonio Cassano është duke e kaluar karantinën në shtëpinë e tij, bashkë me gruan dhe vajzën e tij. Por, ndërkohë që
Cassano kthehet të flas për jetën e tij si futbollist, zbulon detaje me Capellon si trajner Antonio Cassano ndër vite është konsideruar si talenti më i madh italian, por asnjëherë nuk i përmbushi pritshmëritë e t
Ish-ylli i Italisë: Messi është më i mirë se Maradona Lionel Messi është më i mirë se Diego Maradona si 10-shi më i mirë argjentinas, sipas ish-yllit të Italisë, Antonio Cass