999 rezultate për

casillas

Reali rrikthen Casillas, ja posti i legjendës Iker Casillas rrikthehet te Real Madrid. Portieri legjendar do të kthehet në klub për tërë jetën e tij pesë vite më v
Katër muaj pas kandidimit, Casillas tërhiqet nga gara për president të Federatës Spanjolle të Futbollit Iker Casillas njoftoi në muajin shkurt se kishte vendosur të kandidonte në zgjedhjet e ardhshme për presidencën e Federa
Casillas zgjedh dy lojtarët më të mirë në historinë e Real Madrid (FOTO LAJM) Iker Casillas ka zgjedhur Alfredo di Stefanon dhe Cristiano Ronaldon si dy futbollistët më të mirë në histori të Real Ma
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO) Ish-portieri legjendar i Real Madrid dhe i Spanjës Iker Casillas ka surprizuar gazetarin shqiptar, Glendi Tafaj. Tafaj k
5 vite nga lamtumira, Casillas rrëfehen largimin nga Reali Simboli i Real Madridit Iker Kasijas u shpreh pas 5 vitesh rreth lamtumirës që i dha skuadrës së zemrës. kasijas Në
Casillas zbulon pengun e vetëm 5 vite pas largimit nga Real Madridi Casillas do të mbetet gjithmonë një ikonë e skuadrës së Real Madrid, ashtu sikur e kombëtares së Spanjës. Portieri sp
Courtois: U rrita si portier duke parë Casillas Gardiani aktual i Real Madridit, Thibaut Courtois ka zbuluar disa detaje interesante nga fëmijëria e tij. Courtois, i
Garon për president të Federatës spanjolle, Porto konfirmon pensionimin e Casillas Legjenda e kombëtares spanjolle, Real Madridit dhe Portos do të pensionohet nga futbolli pasi pak ditë më parë ka bërë p
Do luajë më Casillas futboll? Ky është vendimi zyrtar i portierit legjendar Iker Casillas ka vendosur të pensionohet nga futbolli, duke dashur të jap kontribut në futbollin spanjoll. Ish portie
ZYRTARE/ Casillas kandidon për President të Federatës Spanjolle Iker Casillas ka shpallur kandidaturën e tij për presidencën e RFEF (Federatës Spanjolle të Futbollit) kundër Luis Rubia
Casillas bëhet gati të kandidojë për president të Federatës spanjolle Legjenda e komnbëtares së Spanjës dhe Real Madridit, Iker Casillas pritet të jetë rivali kryesor i predidentit aktual të
Për legjendën e Realit, Messi është më i miri në historinë e futbollit Ish-portieri legjendar i Real Madridit dhe Spanjës, Iker Casillas, e ka quajtur Lionel Messin si lojtarin më të mirë në
Iker Casillas thumbon FIFA-n dhe UEFA-n Pas deklaratës, se vendimet e mëdha nga ana e VAR duhet të shoqërohen nga një ish-futbollist profesionist për të sigurua
Casillas bën propozimin interesant: Ja si të përmirësojmë VAR-in Bota e futbollit ka marrë një kuptim tjetër, me përdorimin e VAR që e ka kthyer në një sport rregullash. Një gjë e ci
6 muaj pas infarktit, Casillas i rikthehet stërvitjes I gjithë futbolli kaloi në një goditje të rëndë kur porteri spanjoll Casillas infarkt kardiak. Që nga ajo ditë kanë k
Gjashtë muaj në kuti, Casillas i fshinë "merimangat" këpucëve Iker Casillasi është duke punuar vazhdimisht për t’u rikthyer në fushë. Portieri i Portos, i cili gjashtë muaj më par
Sergio Ramos mes legjendave të Spanjës, thyen rekordin e Casillas Sergio Ramos, një legjendë e gjallë e përfaqësueses së Spanjës. Mbrojtësi i Real Madridit e nisi titullar takimin elimin
Sergio Ramos barazon rekordin e Casillas me Spanjën Sergio Ramos i është bashkuar Iker Casillas si lojtari me më shumë paraqitje për Spanjën. Qendërmbrojtësi bëri paraqi
Pati probleme me zemrën, Casillas befason me postimin e fundit Iker Casillas duket se ka lënë pas problemet me zemrën. Spanjolli ka postuar një foto në "Twitter", teksa shihet duke hy
Buffon te Porto për të zëvendësuar Casillasin Legjenda e Juventusit, Gianluigi Buffon mund të bëjë një lëvizje interesante pasi që nuk vazhdoi kontratën me PSG. Ve