999 rezultate për

casa

Butrint Imeri imiton Profesorin e "La Casa del Papel", rrethohet me maskat e Salvador Dali (VIDEO) “M’ke rrejt” është kënga e fundit që Butrint Imeri publikoi. Videoklipi ka skena të ngjashme me filmin “La Caca del
Theu rekorde shikueshmërie, rikthehet seriali "La Casa De Papel" Seriali spanjoll "La Casa de Papel" (Money Heist) i cili theu rekorde shikueshmëri në tre sezonet e tij, vjen sërish më
"La Casa de Papel" gati të lançojë 3 sezone të reja Ndërsa ne jemi në pritje të sezonit të katërt të "La Casa de Papel " që do dalë në fillim të vitit 2020 në Netflix, po p
"La casa de papel-i shqiptar": Grabitja e Rinasit, 3 muaj prova e skenarë Kush ishte në pistën e grabitjes së Rinasit, kush drejtonte furgonin dhe ka qenë apo jo në pistë kosovari i njohur me ko
Na u bë zemra mal, aktorja e serialit “Casa del Papel” flet për Tiranën në këtë video! (VIDEO) Seriali spanjoll më i famshëm i momentit, “Casa Del Papel”, ose “Money Heist”, po bën bujë anembanë botës. I trensmet
"La Casa de Papel" po bën namin, aktroi serb falenderon në gjuhën shqiptare (FOTO LAJM) “La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit nisi vetëm 1 ditë më parë dhe po bën
Rikthehet "Casa de papel", kur do të fillojë sezoni III Sezoni i tretë i “La Casa de Papel”, seriali më i shikuar në Netflix që nuk është në gjuhën angleze, u prezantua në Madr
Të plakura dhe të mërzitura, brenda azilit të prostitutave (FOTO LAJM) Një fotografe franceze ka kapur portretet e ish-punonjëseve të seksit në një azil në Meksikë. Fotot janë pjesë e një
Ky është shqiptari "bashkëpronar" i 650 kg kokaine në Itali (FOTO LAJM) Hetimet për një ngarkesë prej 650 kg kokainë të gjetur brenda një kontejneri me kafe në portin e Livornos ka bërë që aut
Piatek mbërrinë në Casa Milan për të hedhur firmën në letër me Djallin Krzysztof Piatek është blerja më e re e Milanit për në merkaton e janarit. Polaku sot në mëngjes arriti në Casa Mila
Lojtari i Chelseas fillon vizitat mjekësore te Milani Tiemoue Bakayoko është pranë zyrtarizimit si lojtar i Milanit. Francezi këtë mëngjes ka mbërritur në klinikën e klubi
Ndërron jetë artisti me famë botërore (FOTO LAJM) Bill Gold, një nga krijuesit më të famshëm në Hollywood të posterave të filmave, ka vdekur në moshën 97-veçare. Ai
Brenda shpellës më të madhe në botë (FOTO LAJM) Gruta Casa de Pedra apo Shtëpia e Shpellës së Gurit ndodhet në parkun Alto Ribeira të Brazilit. Është 1. 8 milje e g
Gruaja e Casanos zbulon menaxherin e tij të ri (FOTO LAJM) Antonio Casono nuk ka ndërmend t’i varë këpucët në gozhdë, pasi do akoma që të vazhdojë të luaj. Ish-sulmuesi i komb
Rrëzohet avioni turk, asnjë i mbijetuar (VIDEO) Tre ushtarë turq u vranë pasi një aeroplan ushtarak i tipit CASA u rrëzua në provincën qendrore Anatoliane të Isparta më
Casano rrëfen historin e jetës së tij: Deri në moshën 17 vjeçare jetoja në varfëri dhe i uritur Antonio Casano ka dhënë një intervistë për kanalin francez, “Canal Plus”, në të cilën tregon për të kaluarën e tij. Inte
Bonuci mbërrin në Casa Milan, zyrtarisht lojtari më i ri i Milanit Leonardo Bonucci është gati të bëhet një lojtar i Milanit. Juve do të marrë 40 milionë euro, ndërsa marrëveshja për De S
Arkitekti i "Arenës Kombëtare" i arrestuar për korrupsion (FOTO) Projekti i Arenës Kombëtare, i shumëpritur nga shqiptarët, ka nxjerrë në pah edhe skandalin e radhës, pasi arkitekti ita
Përleshje të dhunshme në derbin e Casablancas, 2 viktima (VIDEO) Çmenduri e vërtet në Marok. 2 persona humbën jetën dhe rreth 20 të tjerë u plagosën gjatë një ndeshjeje futbolli në ven
5 blerjet e reja prezantohen në "Casa Milan" (FOTO LAJM) Milani ka prezantuar dje 5 lojtarët e rinj të afruar në skuadër gjatë merkatos së janarit. Destro, Bocchetti, Suso, Pale