999 rezultate për

carvajal

Real Madrid vs. Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot me fillim nga ora 16:15, Real Madridi e pret Sevillan në Bernbeu për ndeshjen e javës së 15të në La Liga. Ekipi M
Zyrtare: UEFA pezullon Carvajalin pas kartonit të verdhë Komiteti i Kontrollit dhe Etikës së UEFA-s ka suspenduar me dy ndeshje mbrojtësin e djathtë të Real Madridit, Daniel Car
Real Madrid do të presë Sevillan me tre të pezulluar, këta do të jenë zëvendësuesit Ndeshja e fundit e Real Madridit ndaj Athletic Bilbaos i ka sjellur klubit madrilen 3 pezullime të lojtarëve për ndeshje
Mori kartonin e verdhë, UEFA është gati të dënojë mbrojtësin madrilen (VIDEO) UEFA ka hapur një proces disiplinor ndaj Dani Carvajal, për kartonin e verdhë që ky i fundit mori në sfidën ndaj Apoel N
Real e planifikoi vetë ndëshkimin me karton të verdhë të Carvajalit Dani Carvajal mbrëmë ishte lojtari i vetëm që u ndëshkua me karton të verdhë nga gjyqtari në ndeshjen Apoel vs. Real Mad
E FUNDIT / Carvajal mund të luaj kundër Atleticos, ndërsa Navas jo Navas nuk do të luajë kundër Atleticos, ndërsa Carvajal i ka lënë anash problemet me zemër dhe do të zbresë nga minuta e
Real Madrid njofton për situatën e të dëmtuarve, rikthehen Isco dhe Carvajal Isco nuk do të mungojë në derbin e të shtunës kundër Atletico Madrid. Matteo Kovacic, Gareth Bale dhe Keylor Navas pr
Vazhdojnë problemet për Galaktikët, Zidane nuk grumbullon as mbrojtësin spanjoll kundër Atleticos Lajmet e këqija për Zinedine Zidane nuk kanë të ndalur pasi mbrojtësi i djathtë Dani Carvajal nuk do të jetë i gatshëm t
Lajm i mrekullueshëm për madrilenët, ja kur kthehet në fushë Carvahal Kur Real Madridi është duke kaluar një periudhë të vështirë, Dani Carvajal pritet që të kthehet në aksion me 18 nëntor.
E FUNDIT / Carvajal kthehet në stërvitje Real Madrid pësoi një humbje të madhe dje kundër Gironas në transfertë, ku tani mbetet 8 pikë larg kryesuesve të ligës,
Zidane flet për gjëndjen shëndetësore të Dani Carvajal Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se Dani Carvajal është shëruar dhe ka nisur procesin e rikuperimit
Të rejat e fundit nga kampi madrilen, Navas gati, Carvajal, Kovacic dhe Bale të lënduar Portieri i Kosta Rikës ishte jashtë fushave të trajnimit në Valdebebas të dielën dhe mund të jetë i aftë në kohë për t'u
Real Madrid merr lajmin më të mirë të vitit Sëmundja virale e perikardit që ka vuajtur anësori 25 vjeçar, Dani Carvajal, tashmë është zhdukur, zbulojnë burime të af
Real Madrid vendos për zëvendësimin e Carvahalit Real Madridi nuk e ka ndërmend të futet në afatin kalimtar dimëror për të gjetur zëvendësues të Dani Carvajal. Klubi kon
Juventus mposht Realin në garën për lojtarin Real Madridi kishte vendosur në orbitën e tyre lojtarin e PSG-së Thomas Meunier si një alternativë të mundshmë për krahu
Odriozola, tashmë zëvendësues i Carvajal Teksa Dani Carvajal vazhdon të mbetet jashtë fushave për shkak të një problemi me zemër që ende nuk është bërë e ditur s
Carvajal i jep fund karrierës? Mjekët japin shpresë Sëmundja e zemrës së Carvajal i ka prishur planet trajnerit Zidane. Mjekët parashikojnë që ai të kthehet në fushë jo më
DIAGNOZA/ Kjo është sëmundja e zemrës që rrezikon t'i vrasë karrierën Carvajal-it Tifozët e Real Madridit kanë marrë një lajm të keq sa i përket mbrojtësit që po shkëlqen tani, Dani Carvajal. Pas disa s
I shpëtoi dy herë kancerit, tani i çon mesazh inkurajues Dani Carvajalit “Shpresoj që të shëroheni së shpejti, Dani Carvajal. Ju uroj shëndet të mirë dhe shumë forcë”. Kështu është shprehur në
Carvajal mund të mbyllë karrierën si pasojë e sëmundjes në zemër, e konfirmon kardiologu Carvajal prej pak ditësh mësoi se vuante nga një sëmundje në zemër e cila do e shkëpuste për pak kohë nga fusha e blertë