999 rezultate për

carrera

Porsche vjen me versionin e ti, cabriolet (VIDEO) Modelet Carrera S dhe 4S, janë prezantuar më parë se që pritej Pa kaluar as dy muaj, që kur u prezantuan si koncepte
Drejtësia greke kërkon sekuestrimin e një makine luksi në Tiranë Autoritetet greke të drejtësisë kërkojnë sekuestrimin e një mjeti luksoz në Tiranë. Bëhet fjalë për një autoveturë t
Koleksioni i makinave të Paul Walker (FOTO LAJM) Vazhdon të bëjë ende jehonë vdekja e aktorit të mirënjohur Paul Walker. 40-vjeçari që u bë i famshëm në sajë të filmit "
Sharapova-Porsche, kombinimi perfekt (FOTO LAJM) E bekuar me sukses dhe një pamje që e bën të konsiderohet si një prej femrave më të tërheqëse të botës, Maria Sharapova
Juventus-Shakhtar, formacionet e mundshme Juventus zbret në fushë sot për ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Champions League. Pas barazimit 2-2 në "Stanford
Akuzohet për vrasje, Carrera rrezikon burgun Zëvëndësuesi i Antonio Conte në stolin e Juventus, Massimo Carrera, rrezikon disa vite burg. Trajneri aktual i kampionëv
4 "magjistarët" e pankinave italiane (FOTO LAJM) Është Massimo Carrera trajneri që në këtë fillimsezoni në Serie A ka arritur të bëjë të luajë më bukur skuadrën e tij. K
Juve, Conte nuk shkon në Firence "Conte mund edhe të mos vijë fare në Firenze, pasi prej një muaji e gjysëm kemi arritur një telepati perfekte me njëri t
Zëvendësi i Contes i kënaqur me merkaton Zëvendësi i Antonio Contes për 10 muaj, Massimo Carrera ka vlerësuar merkaton e kryer nga skuadra e tij gjatë kësaj vere
Porsche 911 Carrera 4, i mrekullueshëm (FOTO-LAJM) Një klasike që rikthehet. Porsche 911 ka lancuar modelin e ri Carrera 4. Nga fundi i këtij muaji në sallonin e Parisit d
Carrera Coupe dhe Cabriolet marrin trajtim GTS Veturave të Porsche, Carrera Coupe dhe Cabriolet, u është dhënë më shumë fuqi. Motori V6 3.8 litërsh tani dërgon 420 kua
Dhjetë super-makinat e dekadës (FOTO LAJM) Këta automobila ekzotik posedojnë perfomancat më të mira në tërë arenën automobilistike. Mbretit në mesin e automobilave