999 rezultate për

carolyn

Biznesmenia 25 vjeçare zgjidhet Miss Haiti 2014 (FOTO LAJM) Ajo është një biznesmene e suksesshme dhe tashmë është zgjedhur Miss Haiti 2014. 25 vjeçarja që ka rrëmbyer kurorën, jo
Vdes nëse qesh me zë të lartë Një qeshje e thjeshtë mund ta vrasë këtë grua sepse truri i saj është duke shpërthyer nga koka e saj. Carolyn Gibbons, 2