999 rezultate për

carlos

Napoli dhe Tottenham bëjnë detyrën, pranë kualifikimit (VIDEO) Tottenhami dhe Napoli nuk kanë hasur vështirësi në ndeshjet e tyre të Europa League. "Spursat" kanë fituar me rezult
Formacionet zyrtare, Chelesa-Sevilla Chelsea do të presë në shtëpi spanjollët e Sevillas. Lodinezët do të kërkojnë fitoren për ta nisur me këmbën e mbarë
Të dy mjekë, babë e bir humbin jetën nga koronavirusi Babë e bir që të dy mejkë në Florida kanë ndërruar jetë pasi u infektuan me koronavirus. Carlos Francisco Vallejo, 57 vj
I infektuar me koronavirus, babai i Carlos Tevez shtrohet në spital Segundo Tevez, babai birësues i sulmuesit të Boca Junior, Carlos Tevez , është shtruar në spital prej tre javësh, pasi
Tifozët renditin 30 lojtarët më të mirë nga goditjet e lira të të gjitha kohërave Tifozët e kanë votuar Juninhon si goditësin më të mirë të gjuajtjeve të lira. Legjenda braziliane ndër vite kishte sh
Ndahet nga jeta në moshën 55-vjeçare shkrimtari Zafon (FOTO LAJM) Carlos Ruiz Zafon, shkrimtari spanjoll me famë botërore është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshëm 55-vjeçare. Auto
Ikona e brazilit: Messi dhe Cristiano nuk mund të krahasohen me "Fenomenin" Carlos nuk ka asnjë dyshim se emra si Ronaldo, Cristiano Ronaldo e Lionel Messi janë lojtarët më të mirë në histori.
Roberto Carlos tregon detaje për transferimin e tij nga Interi te Reali: Për 10 minuta Një nga mbrojtësit legjendar brazilian ka treguar një detaj interesant rreth transferimit të tij nga Interi te Reali, du
"Në 10 minuta u shkëputa nga Interi dhe erdha në Madrid", rrëfehet Roberto Carlos: Eto'o sulmuesi më i fortë Braziliani, Roberto Carlos, ka folur për karrierën e tij si futbollist, kohën e tij si trajner, të ardhmen e Neymar dhe
Liverpooli interesohet seriozisht për mbrojtësin e Sevillas Edhe pse për gati një muaj futbolli është pezulluar, Liverpooli ka vazhduar interesimin për qendërmbrojtësin e Sevillas,
Roberto Carlos: Capello më shpëtoi Roberto Carlos ka treguar se si Fabio Capello ka luajtur rrol të madh në shndërrimin e brazilianit në njërin prej mbrojt
"Fenomeni", Beckham, Carlos dhe Figo bisedojnë live, zbulohen detaje interesante (VIDEO) Të mërkurën mbrëma, Luis Nazario Da Lima Ronaldo zhvilloi bisedë LIVE përmes videos me ish yjet e futbollit. Në bised
Po shkëlqen në MLS, Barcelona bën ofertë për Carlos Velën Barcelona ka bërë një veprim befasues për ish futbollistin e Arsenalit, Carlos Vela madje këtë e ka konfirmuar shoku i f
Dëmtohet sulmuesi i Kombëtares shqiptare! Rey Manaj është dëmtuar në palestër. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare u bashkua me klubin spanjoll të Albacetes por di
Ju kujtohet djali i Marias tek seriali "Për ty"? Sot ai po çmend vajzat me pamjen (FOTO LAJM) Me siguri e mbani mend telenovelën e parë të dubluar në shqip, 'Për ty', një prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transme
Ibrahimovic: Jam më i miri i historisë Zlatan Ibrahimovic realizoi 3 nga 7 golat e Los Angeles Galaxy në fitoren 7-2 ndaj Sporting Kansas City, duke dhuruar nj
Carlos Vela sfidon Ibrahimovic, realizon gol alla-Maradona (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic apo Carlos Vela, cili është më i miri në MLS? Gjiganti suedez aq që e pranon krahasimin, sepse, sikur
Roberto Carlos uron lojtarin shqiptar për transferimin te klubi spanjoll (VIDEO) Talenti i Shpresave të Shqipërisë, Kleandro Lleshi, kartoni i të cilit zotërohet nga Leganesi, do të luajë këtë sezon si
Carlos Vela "thumbon" Ibrën: Jam unë më i miri "Carlos Vela është bërë i famshëm në moshën 29- vjeçare, ndërsa unë në moshën e tij fitoja gjithçka në Europë. Unë, në k
Ibrahimovic: Keni bërë gabim të madh, duke më krahasuar me Carlos Velan Zlatan Ibrahimovic e ka etiketuar të gabuar vendimin e shtypit në Amerikë, në krahasimin që i bënë me Carlos Velan. L