999 rezultate për

carlo

Maldini po tenton të kthejë Ancelottin te Milani Drejtuesi i Milanit, Paolo Maldini, është duke i shqyrtuar mundësitë për ta kthyer trajnerin e Napolit, Carlo Ancelotti,
Ndahet nga jeta kompozitori dhe këngëtari italian (FOTO LAJM) Këngëtari dhe dhe kompozitori italian Fred Bongusto ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 84 vjeçare. Këngëtari nj
Ju kujtohet djali i Marias tek seriali "Për ty"? Sot ai po çmend vajzat me pamjen (FOTO LAJM) Me siguri e mbani mend telenovelën e parë të dubluar në shqip, 'Për ty', një prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transme
Ish-drejtori sportiv i Milanit: Tentuam ta kthejmë Ancelottin Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, zbuloi se ai dëshironte ta kthente Carlo Ancelottin në Milan dhe
"Bixhoz në Monte Carlo": Kush është prokurori që u akuzua për lidhje me grupet kriminale Një ditë pasi kryeministri Rama tha në Kuvend se një prokuror ka lidhje me krimin e organizuar dhe grupet kriminale, mës
Ibrahimovic: Jam më i miri i historisë Zlatan Ibrahimovic realizoi 3 nga 7 golat e Los Angeles Galaxy në fitoren 7-2 ndaj Sporting Kansas City, duke dhuruar nj
Carlos Vela sfidon Ibrahimovic, realizon gol alla-Maradona (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic apo Carlos Vela, cili është më i miri në MLS? Gjiganti suedez aq që e pranon krahasimin, sepse, sikur
Roberto Carlos uron lojtarin shqiptar për transferimin te klubi spanjoll (VIDEO) Talenti i Shpresave të Shqipërisë, Kleandro Lleshi, kartoni i të cilit zotërohet nga Leganesi, do të luajë këtë sezon si
Përfundon aventurën në Kanë, Luana kthehet në qytetin e preferuar (VIDEO) Luana Vjollca po shijon në maksimum pushimet. Vjollca këto ditë ka udhëtuar drejt Monte Carlo për të pushuar për disa di
Carlos Vela "thumbon" Ibrën: Jam unë më i miri "Carlos Vela është bërë i famshëm në moshën 29- vjeçare, ndërsa unë në moshën e tij fitoja gjithçka në Europë. Unë, në k
Ibrahimovic: Keni bërë gabim të madh, duke më krahasuar me Carlos Velan Zlatan Ibrahimovic e ka etiketuar të gabuar vendimin e shtypit në Amerikë, në krahasimin që i bënë me Carlos Velan. L
Si e përjetova me frikë, takimin e parë me Pablo Escobar? Nga Kreshnik Spahiu* Ishte mbrëmje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drith
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
Roberto Carlos, Cafu dhe Del Piero parashikojnë fituesin e finales (FOTO LAJM) Nesër zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve mes Tottenham dhe Liverpool në Madrid. Disa nga legjendat e futbollit
Roberto Carlos me fjalë të mëdha për Shaqirin Në prag të finales kundër Tottenhamit, në Champions, legjenda brazilane Roberto Carlos ka lavdëruar Xherdan Shaqirin.
Arrestohen lojtarët e Realit të Madridit Një aksion i madh policor ka finalizuar arrestimin e disa lojtarëve nga La Liga dhe Segunda Division në Spanjë, teksa 4
Nantes merr përpara PSG i shënon golin e tretë (VIDEO) Nantes, vendi i 14-të i Ligue 1, po fiton 3-1 në shtëpi kundër PSG-së. Diego Carlos, autori i golit të barazimit 1-1
Dani Alves realizon nje “euro” gol, Nantes barazon vetëm pas 3 minutash (VIDEO) Nantes-PSG është zhbllokuar në minutën e 19-të me një magji të Dani Alves. Vendasit janë kundërpërgjigjur në minutën
"Të q*fsha robt, të q*fsha motrën", kë shau Sadiku pas golit alla Roberto Carlos (VIDEO) Armando Sadiku u kthye protagonist këtë fundjavë duke shënuar një gol të mrekullueshëm nga një distancë e konsiderueshme
Shkërrmoqet Barcelona, pëson golin e 4-të (VIDEO) Vellarreali është duke bërë ndeshjen më të mirë të sezonit përballë ekipit të vendit të parë Barcelonës. Pas disavant