999 rezultate për

carinola

Dy shqiptarët arratisen nga burgu i sigurisë së lartë, policia italiane "ngrihet në këmbë" Dy shqiptarë të burgosur Ervis Markja, 26 vjeç dhe Adriatik Gega, 28 vjeç, janë arratisur nga burgu i sigurisë së lartë