999 rezultate për

cardiffit

Cardiff merr vendimim drastik për Emilano Sala Klubi nga Wellsi Cardiff City, që këtë sezon po kalon një krizë të thellë rezultatsh në Premier League, ka deklaruar zyr
Nantes i kërkon Cardiffit 17 milionë euro për transferimin e Sala Siç raporton "BBC", klubi francez Nantes ka kërkuar Cardiff Cityt t’i paguajë shumën prej 17 milionë euro për transferim
Shikoni çfarë bëjnë lojtarët dhe tifozët e Cardiffit për nder të Emiliano Sala (FOTO LAJM) Stadiumi i Cardiff Cityt u mbush me nderimet që u bënë për lojtarin e zhdukur, Emiliano Sala, para ndeshjes së Premier L
Pas të humburit Sala, tashmë kanë frikë edhe lojtarët e tjerë të udhëtojnë me avion Mbrojtësi i Cardiffit Sol Bamba, ka treguar se disa nga bashkëlojtarët e tij po frikësohen të udhëtojnë me avion pas tre
Aubameyang dhe Lacazette i japin fitoren Arsenalit kundër Cardiffit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur Cardiff Cityn me rezultat 2-1, një rezultat që i jep tri pikë të mëdha Arsenalit në luftën e tyre p
Gjest fantastik i Cardiffit, ndaj Arsenalit luan edhe Emiliano Sala (FOTO LAJM) Skuadra e Cardiffit do të luajë mbrëmjen e sotme në “Emiratës”, sfidën e javës së 24 në Premier League, dhe ekipi uellsi
Trajneri i Cardiffit tregon si e bindi Sala-n të transferohet në Premier League (FOTO LAJM) Trajneri i Cardiffit, Neil Warnock ka folur për mënyrën se si arriti të bindë Emiliano Sala për të lënë Nantes për Blueb
Fansat e Cardiffit vendosin lule në shënjë respekti ndaj Sala (FOTO LAJM) Tifozët e skuadrës së Cardiffit kanë nderuar Emiliano Sala futbollistin e humbur në det ku ai sapo kishte nënshkruar me
Mbappe dhe Bakayoko luten për futbollistin e humbur të Cardiffit (FOTO LAJM) Orët e ankthit për për futbollistin e Cardiffit sa vjen e shtohen. Miqtë dhe shokët e sulmuesit të Cardiffit i cil
Humbi jetën në det pas rrëzimit të avionit, nisin kërkimet për gjetjen e futbollistit të Cardiffit (FOTO LAJM) Lajm i rëndë për futbollin anglez por jo vetëm. Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala, i cili pak ditë më parë kishte f
Ishte pranë vdekjes, bashkëshortja i shpëton jetën mbrojtësit të Cardiffit (FOTO LAJM) Bashkëshortja i ka shpëtuar jetën mbrojtësit të Cardifit, Sen Morrison. 28-vjeçari po kalonte një moment të tmerrshëm
Futbollisti i Cardiffit hedh shishen e ujit në tokë, veprimi vogëlushit bën bujë në Internet(VIDEO) Reagimi i një djaloshi të vogël para fillimit të ndeshjes Cardiff-Totenhem që u zhvillua ditën e hënë është duke bërë xh
Tottenham nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Cardiffit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cardiffit. Ai që ka shënuar është Son Heung-Min në minutën e 26
Tottenham dyfishon rezultatin ndaj Cardiffit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka dyfishuar rezultatin ndaj Cardiffit. Autori i golit është mesfushori danez, Christian Eriksen n
Tottenham kalon në avantazh ndaj Cardiffit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kalur në avantazh ndaj Cardiffit. Autori i golit është sulmuesi anglez, Harry Kane në minutën e
Manchester United shënon edhe golin e katërt ndaj Cardiffit (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cardiffit në "Cardiff City Stadium". Ai që ka shënuar është Je
Manchester United dyfishon rezultatin ndaj Cardiffit (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Cardiffit. Ai që ka shënuar është mesfushori spanjoll, Ander Her
Unitedit kalon në avantazh ndaj Cardiffit (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Cardiff në "Cardiff City Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i ta
Liverpool dyfishon rezultatin ndaj Cardiffit (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Cardiffit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar këtë herë është senegalezi
Liverpool kalon në avantazh ndaj Cardiffit (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Cardiffit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është egjiptiani, Mohamed Salah n