999 rezultate për

cardiff

Vdekja tragjike e Emiliano Sala, vërshojnë akuza të rënda drejt klubit anglez Pas vdekjes në mënyrë tragjike të Emiliano Sala, në aksidentin me avion, disa prapaskena të reja i zbulon ish-agjenti i
Nuk mori pagesën për Sala, Nantes dërgon në FIFA Cardiffin Emiliano Sala u zhduk mbrëmjen e 21 janarit në një aksident ajror ndërsa po fluturonte në kanalin e La Manshit, për të m
Familja e Emiliano Sala mund të humbasë 700 mijë prej skuadrës së Cardiff Cityt Familja e Emiliano Salas mund të mos i marrë afër 700 mijë euro si kompensim për vdekjen e futbollistit, për shkak të nj
Cardiff refuzon ta paguajë shumën e transferimit te Nantes për Emiliano Sala Cardiff City është konsultuar me klubet e tjera nga Premier League për të ndjekur rrugën ligjore rreth shumës së transfe
Presidenti i Cardiff tregon nëse do t’ia paguajë Nantes shumë e transferimit të Emiliano Sala Presidenti i Cardiff, Mehmet Dalman, ka thënë se skuadra e tij do t’i bëjë pagesën Nantes për transferimin e Emiliano Sa
Nuk pagoi 17 milion euro për Sala, Cardiff rrezikon dënimin Skuadra e Cardiff mund të marë një dënim ndoshta dhe me zbritje pikë në Premier League. Shkak është bërë shuma shuma
Nantes i kërkoi paratë për Sala, kundërpërgjigjet drejtori i Cardiff Mehmet Dalman drejtori i skuadrës së Cardiffit ka deklaruar se klubi i tij ende nuk ka paguar shumën për Emiliano Sala.
Nantes i kërkon Cardiffit 17 milionë euro për transferimin e Sala Siç raporton "BBC", klubi francez Nantes ka kërkuar Cardiff Cityt t’i paguajë shumën prej 17 milionë euro për transferim
Shikoni çfarë bëjnë lojtarët dhe tifozët e Cardiffit për nder të Emiliano Sala (FOTO LAJM) Stadiumi i Cardiff Cityt u mbush me nderimet që u bënë për lojtarin e zhdukur, Emiliano Sala, para ndeshjes së Premier L
Pas të humburit Sala, tashmë kanë frikë edhe lojtarët e tjerë të udhëtojnë me avion Mbrojtësi i Cardiffit Sol Bamba, ka treguar se disa nga bashkëlojtarët e tij po frikësohen të udhëtojnë me avion pas tre
Aubameyang dhe Lacazette i japin fitoren Arsenalit kundër Cardiffit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur Cardiff Cityn me rezultat 2-1, një rezultat që i jep tri pikë të mëdha Arsenalit në luftën e tyre p
Arsenal kalon në epërsi ndaj Cardiff (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Cardiffit në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi gabonez, Aubamey
Gjest fantastik i Cardiffit, ndaj Arsenalit luan edhe Emiliano Sala (FOTO LAJM) Skuadra e Cardiffit do të luajë mbrëmjen e sotme në “Emiratës”, sfidën e javës së 24 në Premier League, dhe ekipi uellsi
Trajneri i Cardiffit tregon si e bindi Sala-n të transferohet në Premier League (FOTO LAJM) Trajneri i Cardiffit, Neil Warnock ka folur për mënyrën se si arriti të bindë Emiliano Sala për të lënë Nantes për Blueb
Trajneri i Cardiff Cityt flet për herë të parë pas zhdukjes së Emiliano Sala Në vigjilje të sfidës ndaj Arsenalit, trajneri i Kardifit në Premier League, Neil Warnock, ka folur për herë të parë që
Kërkuan nga Cardiff-i parat për Salan, klubi i Bordeaux tregon të vërtetën Përveç dhimbjes dhe ankthit për fatin e futbollistit Emiliano Sala i cili rezulton i zhdukur prej 7 ditësh, ditën e djes
Zbardhen mesazhet në telefonin e Sala para se të udhëtonte Willie McKay agjent i futbollit, i ka publikuar mesazhet që i kishte shkëmbyer i biri i tij, Jack McKay, me Emiliano Sal
Koha dhe piloti, kombinimi fatal që solli tragjedinë e Sala Emilano Sala duhej të udhëtonte drej Cardiff në një kohë tjetër dhe me një pilot tjetër. Sulmuesi argjentinas dhe Dav
Fansat e Cardiffit vendosin lule në shënjë respekti ndaj Sala (FOTO LAJM) Tifozët e skuadrës së Cardiffit kanë nderuar Emiliano Sala futbollistin e humbur në det ku ai sapo kishte nënshkruar me
Moment rrëqethës, tifozët e PSG thërrasin emrin e Sala (VIDEO) Tifozët e Paris Saint-Germain ia kanë kushtuar një homazh futbollistit të zhdukur, Emiliano Sala duke brohoritur emrin e