999 rezultate për

cardi

Icardi debuton sot me klubin e ri Sulmuesi i ri i Paris Saint-Germain, Mauro Icardi me shumë gjasa do të debutojë sot për klubin e ri. Ekipi francez pr
Tuchel: Jam i bindur se Neymari do të bëjë gjithçka, Icardi do luajë Thomas Tuchel ka folur para ndeshjes së ekipit të tij kundër Strasbourgut. Ai ka konfirmuar nga konferenca për shtyp
Numri 21 në fanellë, kjo është arsyeja pse Higuain e zgjodhi Pas kthimit në Juventus nga Chelsea, Higuain befasoi të gjithë me numrin e fanellës që mori. Shumë raporte shkruanin
E zbulon Martinez: Icardi kërkoi qëndrimin te Interi Lautaro Martinez ka zbuluar prapaskenën në lidhje me transferimin e Mauro Icardit te Paris Saint Germain. Sulmuesi i
Icardi dhe Interi nuk po divorcohen, ata janë si të dashuruarit: Wanda lëshon "bombën" e radhës Wanda është akuzuar vazhdimisht se po ndikon negativisht në karrierën e Mauro Icardit, të cilin e ka bashkëshort por edh
Icardi nis stërvitjen me PSG (VIDEO) Mauro Icardi ka nisur sot zyrtarisht stërvitjet me PSG-në. Gjithçka ishte dedikuar palestrës dhe ushtrimeve atletike.
Pas Icardit, Interi kërkon të largojë edhe një tjetër sulmues Pas largimit të Mauro Icardit drejt Paris Saint Germain, te Interi po lëvizin gurët për të hequr "qafe" një tjetër sulmu
Icardit nuk i ndahet zemra nga Interi, ka një mesazh prekës (FOTO LAJM) Mauro Icardi u transferua me shumë bujë te skuadra e PSG-së duke befasuar të gjithë tifozët. Ai tashmë do të vijojë a
Sherri me Wandan në orët e para të mëngjesit, si e pranoi Icardi ofertën e PSG-së Mauro Icardi iu bashkua dje në orët e fundit të merkatos PSG-së duke braktisur Interin me polemikash pa fund. Por për
Firmosi për PSG-në, shpërthejnë "memet" kundër Icardit dhe Wandas (FOTO LAJM) Mauro Icardi u transferua djë orët e fundit të merkatos te Interi, duke i dhënë fund një maratone e cila zgjati jo pak p
Fjalët e para të Icardit pas transferimit te PSG Mauro Icardi tha se bashkimi me kampionët e Ligue 1, Paris Saint-Germain, është një hap i madh, pasi i dha fund makthit
ZYRTARE/ Icardi është i PSG Mauro Icardi e ka kompletuar edhe formalisht kalimin e tij në Paris Saint-Germain në formë huazimi, me opsion blerjen ng
Icardi te PSG, sulmuesi niset drejt Francës i shoqëruar nga Wanda (VIDEO) Mauro Icardi është nisur drejt kryeqytetit francez, Parisit. Ish-kapiteni i Interit, do të bashkohet me kampionët e L
"Icardi shkon tek PSG, detajet e marrëveshjes" Do të jetë Paris Saint Germain destinacioni i radhës i Mauro Icardit, me sulmuesin argjentinas që pritet të mbërrijë rre
Conte: Me Icardin kemi bërë çdo gjë në mënyrë korrekte, Sanchez ka shumë dëshirë Në konferencën për shtyp para transfertës së nesërme ndaj Caljarit, tekniku Antonio Konte nuk mund t’i shmangej pyetjeve
"Lufta" mes Icardit dhe Interit, të gjitha detajet e dosjes Mediat italiane i kanë publikuar edhe disa detaje të reja nga padia e Mauro Icardit kundër Interit “diskriminues”. A
Çfarë po ndodh? Icardi hedh në gjyq Interin Drama mes Mauro Icardi dhe InterIT nuk ka mbarim. Së fundmi ylli argjentinas ka vendosur të hedh në gjyq skuadrën e I
Problemet e Icardit me Interin, i zbulon Nainggolan Radja Naiggolan këtë merkato verore u largua nga skuadra e Interit dhe kaloi tek Cagliari në formë huazimi. Ekipi i ri
Marotta shpreson që Icardi do të largohet Beppe Marotta thotë se është i bindur që Mauro Icardi do të largohet nga Interi. "Nuk e di sa a është me ndikim një
PLANI B/ Icardi rinovon me Interin, dhe më pas t'i bashkohet klubit jashtë Italisë Ndryshon 360 gradë situata e Mauro Icardit. “Sportmediaset” raporton se sulmuesi argjentinas do të rinovojë kontratën