Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
999 rezultate për

carabao

Arsenal hakmerret ndaj Liverpool, siguron një vend në çerekfinalet e Carabao Cup (VIDEO) Arsenal ka siguruar një vend në çerekfinalet e Carabao Cup pasi ka eliminuar Liverpool-in në 1/8-at e kompeticionit.
Klopp paralajmëron kundërshtarët: Kërkojmë sukses në të gjitha frontet Jurgen Kloppi ka paralajmëruar se do të përpiqet të marrë të gjithë titujt duke mos e përjashtuar as Carabao Cup-ën.
Arsyeja e mundimshme e Lamela, kishte 2 atlete të ndryshme përballë Chelsea (VIDEO) Erik Lamela ishte heroi i Tottenhamit në përballjen ndaj Chelseat në Carabao Cup. The Blues kaluan në epërsi me anë t
Man City fiton Kupën e Ligës për herë të shtatë në histori (VIDEO) Manchester City ka triumfuar në finalen e Kupës së Ligës (Carabao Cup), duke mposhtur Aston Villa me rezultat të ngushtë
M.City fiton derbin me M.United dhe prek finalen e Carabao Cup (VIDEO) Manchester City mund të konsiderohet si finalistja e parë e Carabao Cup ose ndryshe Kupës së Ligës në Angli. Kampionët n
Aston Villa turpëron Liverpool, "The Reds" eliminohen nga Carabao Cup (VIDEO) Liverpooli rrezikoi duke aktivizuar zbriti në fushë me emra krejt të rinj në sfidën me Aston Villan në çerekfinale të Ku
Carabao Cup, shorti rezvervon këto përballje në çerekfinale Pas ndeshjeve të mbrëmshme janë kompletuar tetë skuadrat që do të luajnë në çerekfinale të Carabao Cup. Sot është hed
Carabao Cup, Liverpool-Arsenal: Formacionet zyrtare Liverpooli dhe Arsenali luajnë në ndeshjen e fazës së 1/8 të Carabao Cup. Dy skuadrat do të paraqiten në fushë jo me
City kalon lehtësisht në raundin tjetër të Carabao Cup Kampioni aktual i Carabao Cup, Manchester City e ka eliminuar në raundin e katër skuadrën e Sauthamptonit. City ka fitua
Hidhet shorti në Carabao Cup, rezervon derbin anglez (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për raundin e katërt të Carabao Cup. Fati i goglave ka vendosur që ky raundi të sjellë përplasje
Eleminimi nga Carabao Cup, Pochettino paralajmëron ndryshime në janar Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino ka thënë se Tottenhami duhet të bëjë disa gjëra me ndryshe në afatin e janar
Kepa flet sërish për sherrin me Sarrin: Nuk jam krenar për atë që ndodhi Portieri i Chelseat, Kepa Arrizabalaga është hapur në lidhje me përplasjen e tij me ish-trajnerin Maurizio Sarri gjatë f
Sarri: Refuzimi i Kepa për t'u zëvendësuar i bëri mirë Chelsea-t Maurizzio Sarri i ka përshëndetur përpjekjet e skuadrës së tij në finalen e “Carabao Cup”, edhe pse nuk e fituan trofeun
John Terry flet pas veprimit të Kepa Arrizabalaga në Carabao Cup John Terry e ka komentuar veprimin e Kepa Arrizabalagas në EFL Cup. Terry ka thënë se veprimi i portierit spanjoll ës
Sarri një hap larg shkarkimit, sfida ndaj Manchester City-t vendimtare Maurizio Sarrit është pranë shkarkimit nga stoli i Chelsea-t, teksa e përditshmja angleze, Daily Mail, raporton se bordi
Ylli i Tottenhamit pritet të luajë ndaj Dortmund Harry Kane mund të kthehet më herët se sa ishte planifikuar në fushë për Tottenhamin, shkruan Albeu.com. Anglezi u dë
Tension mes Sarrit dhe Hazard, belgu: S’më intereson çfarë thotë Në shtëpinë e Chelsea-t jo gjithçka shon vaj, sikurse mund të jetë perceptimi nga jashtë. Në kampin e bluve të Londrë
Chelsea kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea është kualifikuar në finale të Carabao Cup, pasi ka mposhtur me penallti skuadrën e Tottenhamit në "Stamford Bri
Manchester City kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Manchester City e ka mposhtur Burton Albion me rezultatin minimal 1-0, dhe atë të përgjithshëm 10-0, pasi në ndeshjen e
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Carabao Cup Është hedhur shorti në Londër pas ndeshjes Arsenal-Tottenham për gjysmëfinalet e Carabao Cup. Manchester City, Burton