999 rezultate për

capja

Arrestohet miku i Çapjave, informator në vrasjen e bujshme Policia mbrëmjen e sotme ka vënë në pranga shtetasin Klajdi Dekoli. Burimet bëjnë me dije se i arrestuari është i nj
Kushton mijëra dollarë, zbulohet distanca nga e cila u qëllua me snajper kundrejt Çapjas Detaje të reja zbardhen nga atentati me snajper i planifikuar më tetë qershor ndaj Ardian Çapjas. Pas shumë verifikim
Pistat dhe dyshimet: Atentati ndaj Ardjan Çapjas nga një konflikt jashtë vendit? Forca të shumta policie janë vënë në lëvizje te Spitali i Traumës, menjëherë sapo mjekët dhanë dritën jeshile që Ardian
Çapja del nga reaminacioni, kërkon të lerë spitalin e Traumës Pas shtrimit te Trauma, që prej të hënës Ardian Çapja ka dalë nga reanimacioni dhe është jashtë rreziku për jetën. Ça
"Blidohet" spitali i Traumës, kush e mbron Ardjan Çapjan Ardjan Çapja ndodhet në spitalin e Traumës, që prej të hënës pasi u plagos me snajper gjatë një atentati të ngritur kund
Po e monitoronin prej kohësh, si dështoi atentati ndaj Ardian Çapjas Ardjan Çapja ra "pre" e atentatit të tretë, të ngritur ndaj tij mëngjesin e së hënës, ku plumbi i nisur drejt tij "dësht
Si shpëtoi gjallë nga atentati Ardjan Çapja: Autori tentoi t'a qëllonte për herë të dytë Ardjan Çapja mëngjesin e djeshëm u qëllua me plumb në shpatullën e majtë, shumë pranë zemrës, ndërkohë aktualisht ndodhe
E qëlluan me snajper nga 250 metra, Ardjan Çapja ende në gjendje të rëndë Ardjan Çapja i cili u plagos vetëm një ditë më parë, ndodhet akoma në spitalin e Traumës në Tiranë, ku vijon të jetë n
Artan Hoxha: Çfarë paralajmëroi atentati ndaj Ardian Çapjas Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar në emisionin “Opinion” dinamikën e atentatit me armë të ndodhur sot në Elbasan, ku mbe
Klodiana Lala: Atentatorët e Çapjas i pa një fëmijë 8 vjeç tek varrezat Gazetarja Klodiana Lala është shprehur se një fëmijë 8-vjeçar ka parë atentatorët e Ardian Çapjas, dhe i ka përshkruar a
Publikohen fotot e snajperit që qëlloi mbi Ardjan Çapjan (FOTO LAJM) Është publikuar mbrëmjen e kësaj të hëne fotografia e snajperit me të cilin dyshohet se u bë atentati i mëngjesit të kës
Gazetarja tregon çfarë i tha vëllai i Ardian Çapjas: Pragu i portës ishte vija e kuqe "Ju po kapërceni këtu si vrasës të veshur me pushtet. Kështu më tha vëllai i Ardian Çapjes..." Gazetarja Klodiana Lal
U shtrua rëndë në spital pas atentatit me snajper, cila është gjendja e Ardian Çapjas Ardian Çapja, të cilit mëngjesin e sotëm iu bë atentat ka kaluar rrezikun për jetën dhe tashmë është në gjendje të qëndr
Artan Hoxha: Ish-komando, autorët e atentatit ndaj Ardjan Çapjas janë veriorë Gazetari Artan Hoxha thotë se atentati ndaj Ardjan Çapjas në Elbasan paraditen e sotme, është organizuar nga disa ish-ko
Kushton me mijëra dollarë, ky është snajperi me të cilin u qëllua Ardian Çapja (FOTO LAJM) Rreth orës 09:25 minuta një snajper qëlloi në drejtim të shtëpisë së Ardian Çapjas, duke e lënë atë të plagosur në shpat
Artan Hoxha ironizon Ramën pas atentatit ndaj Ardian Çapjas: Do na lësh kombin mes 4 rrugëve Gazetari Artan Hoxha ka reaguar përsa i përket atentatit të kryer sot ndaj Ardian Çapjas, nga ku mbeti i plagosur dhe nj
"Kontrata e vdekjes", Çapja pagoi 30 mijë euro për një ekzekutim Hasmëritë e fisit Çapja nuk kanë filluar, as sot, as dje dhe as dy apo tre vite më parë. Bëhet fjalë për plot 15 vite më
Flet zjarrëfikësi i plagosur në Elbasan pas antentatit ndaj Ardian Çapjas (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në Elbasan ka mbetur i plagosur edhe një zjarrfikësm i cili tentoi të shuante flakët e makinës e cila
Atentati i tretë, si shpëtoi këtë radhë Ardian Çapja nga snajperi Një atentat është ngritur ditën e sotme ndaj Ardian Çapjan, ku mësohet të jetë përdorur snajper. Ai u qëllua të paktë
Çapja niset me urgjencë drejt Tiranës, familjarët hedhin poshtë mundësinë e një atentati Ardian Çapja ka mbetur i plagosur paraditen e sotme, si pasojë e një atentati të ngritur pranë hotelit të tij në zonën e