999 rezultate për

capital

Capital T sot feston ditëlindjen Reperi i njohur Capital T i cili është shumë i dashur për publikun ai me zërin e tij unik i bënë të gjithë të dëgjojnë m
Çfarë po ndodh? Capital T ndërron pamje (VIDEO) Capital T është rreperi më stil i skenës shqiptare. Reperi i ka habitur të gjithë me veprimet e kohëve të fundit, ku ka
Capital T ju ka bërë block? (FOTO LAJM) Reperi Capital T është mjaft aktiv me rrjetet sociale. Por diçka e çuditshme nga reperi na bëri përshtypje ditën e s
Zbuloni çmimin marramendës të orës së Capital T Një nga reperët më të talentuar, por njëkohësisht edhe më të paguar. Capital T, edhe pse i ri në moshë, ia ka dalë të je
Zbulohet shuma e parave të shpenzuara nga Capital T, për një ''çantë Gucci'' Besoj se të gjithë e keni vënë re se Capital T, vishet me Gucci. Një nga markat më të kushtueshme në glob. Kësaj radhe a
Capital T zbulon datën e publikimit të bashkëpunimit të ri Paradisa ditësh paralajmëroi se po vjen me një duet. E sonte, reperi Captial T ka zbuluar edhe detaje të reja rreth k
Kush ishte dashuria e parë e Capital T Flitet shumë për Trim Ademin, i njohur si Capital T. Fliten këngët e projektet e tij, gjithashtu edhe stili i veshjes e
Enca harron Noizyn, i shpall luftë Gjikos dhe Capital T (FOTO LAJM) Enca duket se nuk po gjen rehat. Pak pasi u zu me Noizyn dhe shumicën e grupit OTR, u mërzit me ata VIP-a që se ftua
Për Capital T muzika është forca më e madhe Ai mund të cilësohet si një ndër reperët më të sukseshëm të momentit Capital T, ka publikuar shume videoklipe këtë ve
BABAI I DRAKE NJË MBËSHTETËS I MADH I CAPITAL T?! Reperi i famshem Capital T ka postuar një foto në profilin e tij të Instagramit që na ka çuditur të gjithëve. Kenget
Capital T dhe Samanta cifti më i ri i showbizit Duket se është zbuluar një cift tjetër në showbizin shqiptar. Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqipt
2Po2 dhe Capital T sjellin "dissin" e radhës (VIDEO) Ata padyshim që sa herë që bashkohen së bashku sjellin vetëm hite. Dhe mesa duket tashmë kanë vendosur të thyejnë tre
Flori, 2Po2 dhe Capital T 8 vite më parë (FOTO LAJM) Padyshim që ata tre konsiderohen sot si këngëtarët më të suksesshëm dhe kanë ditur të qëndrojnë origjinalë. 2Po2, Cap
Këngëtari i njohur shqiptar nis turin nëpër botë Padyshim që reperi Capital ka arritur brenda një kohë shumë të shkurtër shumë suksese kjo për shkak se ai gjithmonë e k
Postimi i fundit i Capital T tregon se i pëlqen shumë vetja (FOTO LAJM) Sezoni i fundit muzikor për Capital T ka qenë vërtet i suksesshëm. Hit pas hiti, ai ka publikuar një seri të këngëve t
Capital T vjen me motive kombëtare në klipin e ri (FOTO LAJM) Ylli i Hip Popit Capital T, do të vijë së shpejti me një videoklip tejet interesant. Mënjëherë pas lansimit të proje
Capital T thumbon Ledrin për trupin e palestruar (FOTO LAJM) Ledri Vula postoi pak ditë më parë një foto nga palestra ku tregonte muskujt dhe krahët e formuar. Kjo foto e Ledrit
Capital T habit me modelin e ri të flokëve (FOTO LAJM) Reperi Capital T duket se ka vendosur sërish të ndryshojë stilin e flokëve. Këtë e tregoi përmes disa postimesh në r
Bebe Rexha ushtrohet në palestër me këngën e Capital T (VIDEO) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha e ka përmendur gjithmonë origjinën e saj. Ajo madje ka treguar se nd
Jonida Vokshi rrëfen për Capital T dhe rrogën marramendëse (FOTO & VIDEO) Një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në Interview me Kelvin, në In Tv.