999 rezultate për

capello

Owen vrer për Capellon: Ai është plehrë, më shkatërroi karrierën Michael Owen vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut me qëndrimet e tij në librin “Reboot”, që po publikohet pjesë-pjesë
Capello Juventusit: Afrimi i Sarrit është gabim Ish-trajneri i Juventusit Fabio Capello ka vënë në pikëpyetje lëvizjen e Bianconerëve për trajnerin e Chelseat, Maurizio
Capello zgjedh formacionin më të mirë që ka drejtuar (FOTO LAJM) Fabio Capello është një nga trajnerët më të respektuar në historinë e futbollit dhe formacioni më i mirë i tij është plo
Capello tregon historinë si qëndroi Messi te Barça: Kur ishte 16 vjeç e kërkova te Juventus Lionel Messi, që vazhdon të bëjë të ëndërrojnë tifozët e Barcelonës, është sot në "Camp Nou" edhe për meritë të Fabio Ca
Capello i drejtëpërdrejtë: Ai është gjeni të tjerët vetëm futbollistë të mëdhenj Ish-trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, foli për Lionel Messi, protagonist i pritshëm i përballjes vendimtare me Live
"I thashë Berlusconit se Ronaldo pëlqente modelet seksi", Capello: Ju tregoj 3 më të mirët e historisë Fabio CapelLo ka stërvitur futbollistët më të mirë e planetit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, "Don Fabio' ka rrëf
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh Fabio Capello ka komentuar titullin e radhës të fituar nga Juventus në një intervistë të dhënë për "Gazzetta dello Sport
Capello zbulon shifrën e "frikshme" që do të shpenzojë Reali këtë merkato Legjenda italiane e trajnimit, tashmë në rolin e opinionistit në televizione, Fabio Capello, në prag të sfidës Mancheste
Capello: Ajax-i bëri bllok Juventusit Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, komentoi eliminimin nga Ajaxi, duke i quajtur holandezët të jashtëzakonshëm.
Capello: Goli i barazimit shpërbëu Juventusin Ish-trajneri i Juventu s-it, Fabio Capello, ka komentuar eliminimin e Juventus nga Champions League për "Sky Sport".
Capello: Messi është gjeni, Ronaldo ka klas Fabio Capello ka folur me lavdata për dy yjet e futbollit Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldon. Fabio Capello, i cili
Capello: Cancelo ka probleme me krosimet Fabio Capelo ka analizuar nga ndeshjen Ajax-juventus. Italiani ka folur me fjalë jo të mira për Joao Cancelon, i cil
Capello ironizon Ronaldon: Bota e futbollit njeh Pele, Messin, dhe Maradonën Fabio Capello ka anashkaluar Cristiano Ronaldon duke deklaruar se bota e futbollit njeh Messin, Maradonën dhe Pelen.
Capello: Allegri ka meritë kryesore për kualifikimin e Juventusit Ndeshje perfekte e Juventus, tre gola të Ronaldo-s dhe lojë e shkëlqyer e Bernardeschi, ky është çelësi i suksesit të ba
Capello ironizon Bonuccin: Në Itali kështu jemi mësuar, shtrihu në tokë se është faull Fabio Capello reagoi ashpër ndaj mbrojtësit të Juventusit, Leonardo Bonucci, që bëri një veprim të turpshëm simulues në
Capello ironizon Icardin dhe Wanda Narën (FOTO LAJM) Ish-trajneri i njohur Fabio Capelo ka folur për situatën e Icardit tek Interi ku është mjaft e tensionuar pasi zikaltrit
Capello kritikon Interin: Nuk fitohet me një futbollist Pas eleminimit të Interit nga Liga e Kampionve, tashmë gjyqin ja bën dhe një emër i njohur sic është Fabio Capello. Në n
Capello: Vetëm "Suning" mund të frenojë Juventusin Në prag të derbit të sotëm mes Juventusit dhe Interit, ka folur dhe Fabio Capello i cili ka drejtuar për dy sezone Juven
Ibrahimovic: “Te Juventus fitova bastin me Capellon” Zlatan Ibrahimoviç dha një intervistë për BBC-në, ku tregoi eksperiencën e tij te Juventus, të cilën e cilësoi si mjaft
Capello tegon se cila skuadër do e fitoj derbin sonte Fabio Capello ka parashikuar se “vendosmëria dhe motivimi” do të jetë vendimtar në derbin e madh lokal italian, Inter -