999 rezultate për

cano

Barcelona fiton me përmbysje përballë Rayo Vallecano (VIDEO) Skuadra e Barcelonës nuk do të gabonte as edhe këtë javë të 27 të La Liga-s , shkruan Albeu.com Vallecano do të surp
Barcelona shënon golin e 3-të përballë Vallecano (VIDEO) Sfida e cila po luhet në Camp Noë është duke u udhëhequr bindshëm tani më nga vendasit, shkruan Albeu.com Pas golin t
Barazohet rezultati në ndeshjen Barcelona – Vallecano (VIDEO) Vjen shumë shpejt goli i barazimit nga Barcelona, shkruan Albeu.com Nëpërmjet një goditje dënimi e krosuar nga Lionel
Surprizohet Barcelona,Vallecano kalon në avantazh (VIDEO) Rayo Vallecano ka arritur të kaloj në avantazh përballë Barcelonës brenda në Camp Noë, shkruan Albeu.com De Tomas ka
Formacionet zyrtare: Barcelona kërkon të blindojë kreun ndaj Rayo Vallecanos Barcelona do të presë në shtëpi Rayo Vallecanon në javën e 27 të kampionatit spanjoll, shkruan Albeu.com. Katalanasi
CR7 ka një super tifoze në SHBA (FOTO LAJM) Modelja amerikane e Joselyn Cano shpenzon orë duke shikuar videot e yllit tëe Juventusit Cristiano Ronaldo. Ajo ka po
Reali harron turpërimin në Champions, mposht minimalisht Vallecanon (VIDEO) Real Madrid ka fituar sot ndaj Vallecanos me rezultatin 1-0 në "Santiago Bernabeu", ndeshje e vlefshme për javën e 16 të
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Rayo Vallecanos (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Rayo Vallecanos në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është Karim Benzema
Ndeshje e çmendur, Barcelona fiton me përmbysje ndaj Vallecanos (VIDEO) Barcelona ka fituar me një përmbysje të çmendur ndaj Vallecanos në minutat e fundit me rezultatin 2-3 në "Campo de Futbo
Çmendet Vallecano, përmbys rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO) Vallecano ka përmbysyr rezultatin ndaj Barcelonës në "Campo de Futbol de Vallecas". Ai që ka shënuar është futbollis
Përgjumet Barcelona, Vallecano barazon rezultatin (VIDEO) Vallecano ka barazuar rezultatin ndaj Barcelonës në "Campo de Futbol de Vallecas". Ai që ka shënuar pë vendasit ësht
Barcelona kalon në avantazh ndaj Vallecanos (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Vallecanos në "Campo de Futbol de Vallecas". Ai që ka shënuar është sulmuesi ur
Barcelona me mungesa të mëdha ndaj Rayo Vallecano Skuadra e Barcelonës do të luajë sonte në mbrëmje përballë Rayo Vallecano. Një transfertë e lehtë në letër për skuadrën
Në mbrojtje të kryebashkiakut, u arrestua pasi kishte ndihmuar emigrantët Në kohën kur në pjesë të ndryshme të Europës, ndjenjat kundër emigrantëve nuk njohin veçse rritje, në një qytezë të vogë
Ndihmoi emigrantët, kryebashkiaku italian përfundon në arrest shtëpiak Kryebashkiaku i Riaces, një qytezë jugore e Italisë e njohur për politikat e saj miqësore ndaj emigrantëve, është vënë n
Zyrtare: Roma nënshkruan me Marcano Roma ka lajmëruar zyrtarisht se ka nënshkruar me mbrojtësin e Portos, Ivan Marcano si transfer i lirë. “AS Roma ka kë
FIFA gjobit këto klube për parregullsi në merkaton e transferimeve FIFA ka gjobitur klubet si: Benfica, Sporting Lisbon, Celta Vigo dhe Rayo Vallecano për përfshirjen e palëve të treta në
Rasti "TNT" anulohet për në këtë datë Në Gjykatën Penale në Shkup para pak kohësh filloi dhe menjëherë u ndërpre seanca e re gjyqësore nga lënda e PSP-së “TNT
Çmendet Barcelona, 100 milionë euro për talentin e Leipzigut Barcelona është e gatshme të bëjë një ofertë prej 100 milionë euro për talentin e Leipziut, Dayot Upamecano. Upamecan
Canolli: Prishtina do të ketë më shumë ngrohje në vitet e ardhshme Qeveria e Republikës së Kosovës, e përfaqësuar nga Ministria e Financave dhe Qeveria e Republikës Federale të Gjermanisë