999 rezultate për

cannavaro

Cannavaro parashikon finalen Juve-Napoli E kush më mirë se Fabio Cannavaro mund të bënte një prognozë të finales së Kupës së Italisë, mes Juventusit dhe Napolit,
Fabio Cannavaro: Prishëm trofeun e Kupës së Botës sapo u kthyem në Romë Fabio Cannavaro vazhdon të argëtojë çdo ditë ndjekësit me bashkëbisedimet e itj në Instagram me lojtarë e ish-lojtarë, d
Cannavaro tregon dashurinë për Iniestan: Të gjithë shikonin Messin, por vëmendja ime ishte te ai Ish-mbrojtësi italian, Fabio Cannavaro, e diskutoi dashurinë e tij për Andres Iniestan, duke thënë se loja e spanjollit
Cannavaro i fiksuar pas Premier League: Dua ti shpalos idet e mia atje Fabio Cannavaro, trajner i Guangzhou Evergrandre, e tregoi hapur ambicien e tij për “Sky Sports Uk”. Kampioni i botës me
Cannavaro zbulon lojtarin më të mirë në historinë e futbollit Fabio Cannavaro është bërë pjesë e debatit se cili është futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Ish-fituesi i Ku
"Pirlo është një b*astard", deklarata e çuditshme e Cannavaros Legjenda e futbollit italian, Fabio Cannavaro, e ka quajtur me shaka ish-bashkëlojtarin e tij, Andrea Pirlon, një "b*sta
Cannavaro nuk e fsheh dëshirën: Dua të bëhem trajner i Realit Fabio Cannavaro ka nisur rrugën e treningut. Ai ka pranuar se ëndrrat e tij në këtë profesion janë të drejtojë kombët
Cannavaro ëndërron të drejtojë këtë klub Legjenda e Italisë, Fabio Cannavaro, ka zbuluar ekipin që ëndërron të drejtojë një ditë. Pasi përfundoi karrierën e p
Cannavaro humb shpresat: Nuk besoj të kemi më futboll këtë sezon Ish-mbrojtësi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, beson se do të jetë shumë e vështirë të rinisin ndeshjet e futbollit në
Rrëfehet Cannavaro nga Kina: Ju tregoj si e mposhtën "koronavirusin" këtu Kush më mirë se Fabio Cannavaro mund të tregojë për jetën në Kinë, në kohën e “koronavirus”? Asnjë. Kjo është arsyeja ps
Koronavirusi, Cannavaro: Europa duhet të ndjek shembullin e Kinës Për pandeminë e cila ka pushtuar bota ka folur edhe legjenda e futbollit italian, Fabio Cannavaro. Italia është një
Cannavaro e sheh Messin te Interi për një arsye specifike Ish-ylli i Real Madridit, Fabio Cannavaro beson se Interi është skuadra ideale për Lionel Messin dhe ky transferim është
Marcelo Lippi merr dretimin e Kombëtares së njohur Marcelo Lippi do ta zëvendësojë tek Kombëtarja e Kinës bashkëkombësin e tij Fabio Cannavaro. Mediat kineze shkruajnë
Cannavaro zgjidhet trajner i Kinës Fabio Cannavaro, trajneri aktual i Guangzhou Evergrande, do të marrë detyrën e trajnerit të përfaqësueses së Kinës, në p
E ardhmja e Malcom mund të jetë në Kinë, e kërkon klubi që drejtohet nga Cannavaro Sipas shtypit spanjoll Malcom mund të përfundojë në Kinë, teksa Guangzhou Evergrande kërkon anësorin e Barcelonës, shkr
Ylli Barcelonës mund të përfundojë në Kinë, nën urdhrat e Cannavaros Aventura e Malcom tek Barcelona nuk ka nisur ashtu sic duhet. Braziliani u transferua me shumë bujë nga Bordeaux verën q
10 futbollistët e medhenj që nuk e fituan kurrë Champions Champions League do të nis ditën e sotme ku do të përballen 16 skuadra që bëjnë pjesë në 4 gurpe. Ky është kompetici
Cannaavaro: Buffon dhe De Rossi duhet të largohen nga Kombëtarja ​Legjenda Fabio Cannavaro ka ngritur për herë të fundit Kupën e Botës së fituar nga kombëtarja italiane e futbolli
Toti e thotë hapur: Buffoni dhe Cannavaro donin të vinin te Roma Totti ka zbuluar se si shumë vite më parë Roma ka mund t’i transferojë dy ikonat e Italisë, Buffonin dhe Cannavaron. Fr
Zyrtare: Fabio Cannavaro pensionohet nga futbolli Paolo Cannavaro ka njoftuar se do të pensionohet nga futbolli dhe do ta ndihmojë vëllain e vet, Fabion, në skuadrën kine