999 rezultate për

cana

Pushimet luksoze të Seldit dhe Mimozës, arratisen në Punta Cana (FOTO LAJM) 20 tetori i këtij viti do të jetë data e cila nuk do të harrohet asnjëherë nga këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalli
Lorik Cana kthehet nga Amerika, gruaja e pret sikur u kthye nga ushtria (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes tyre ka qenë gjithmonë shumë e afërt dhe e ngrohtë aq sa Monika thuajse e ndjek Lorik Canën kudo. Po
Cana e nis me dy lajme të mira rindërtimin e Vëllaznimit Vëllaznimit i Gjakovës pas emërimit të Agim Canës në krye të klubit,po bëhet gati për zhvillime të reja. Lojtarët e Vëll
Babai i Lorik Canës zgjidhet president klubi Agim Cana zyrtarizisht është presidenti i klubit të Vëllaznimit në Superligën e Kosovës. Lajmi u zyrtarizua mbrëmë n
Cana uron Balajn për ditlindjen, shikoni çfarë i sugjeron për të grënë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj, mbush ditën e sotme 27-vjeç. Në “Instagram” ai ka postuar në një fotogr
Emri i ri i Maqedonisë, Qeveria greke nuk konfirmon propozimet e përfolura Qeveria e Greqisë as nuk konfirmon por as nuk e hedh poshtë dokumentin jozyrtar që dje qarkullonte nëpër mediat , sipas
Klubi i Superligës Kosovare afër falimentimit, Cana dhe Xhaka aksionerë Agim Cana u përfol para disa ditësh si një donator i ardhshëm i ekipit kosovar të Vëllaznimit. Këtë lajm e ka përfor
Zlatan Ibrahimovic në një intervistë për Canal+ tregon se pse e sulmojnë aq shumë Zlatan Ibrahimovic gjithmonë surprizon me deklaratat e tij, dhe njihet për karakterin e tij të veçantë, brenda dhe jasht
Shqipet bashkohen në Itali, shikoni kush e paguan tavolinën Mesfushori i Osijekut dhe Kombëtares, Eros Grezda, po kalon disa ditë pushimesh në Europë. Pak ditë më parë, postoi foto
Floriana Garo poston foto me të fejuarin në Punta Cana (FOTO LAJM) Floriana Garo po shijon disa ditë pushime së bashku me partnerin në Punta Cana. Moderatorja e njohur duket se po e shijo
Floriana Garo nis pushimet në Punta Cana, tregon barkun e fryrë (FOTO LAJM) Floriana Garo, është një nga moderatoret më të komentuara në botën e showbizit shqiptar. Që kur deklaroi se ishtë n
Modelja çmend kopertinat e revistave: Më mirë e zhveshur sesa me pellush kafshësh Elisabetta Canalis e ka shprehur gjithnjë simpatinë dhe kujdesin që ka për kafshët. Kështu ajo ka pozuar për Peta, pa
Cana flet hapur: Unë hoqa dorë nga mentaliteti, ajo nga profesioni për të qenë bashkë Loriku ishte i bindur se, si një djalë i Shqipërisë, imazhi i të cilit frymëzon e ngre hov mijëra zemra bashkëkombësish,
Cana uron gjithë shqiptarët për ditën e Pavarësisë (FOTO LAJM) Lorik Cana i është bashkuar një vargu yjesh shqiptare të sportit për të uruar festen e 28 Nëntorit. Në një status në
Grushtoi serbin në mes të Beogradit, Cana tregon nëse është bërë pishman (VIDEO) Lorik Cana është pyetur edhe në lidhje me incidentet që ndodhën gjatë ndeshjes ndërmjet Serbisë dhe Shqipërisë në Beogra
Më shumë se Fatos Nano! A e dini sa gjuhë të huaja flet Lorik Cana Lorik Cana i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” foli për herë të parë në lidhje me karrierën e tij, largimin
Cana i nxjerr "të palarat" Mavrajt: Lahet me mbathje dhe s'thotë llafe të pista Lorik Cana ishte mbrëmë i ftuar në "Xing me Ermalin" ku u "detyrua" tu përgjigjet të gjithë pyetjeve të moderatorit Erma
Cana: T'i zë vendin Dukës ? Pse jo Legjenda e Kombëtares shqiptare, Lorik Cana ishte i ftuar këtë të shtunë në “Xing me Ermalin” ku ndër të tjera ka tregua
Lorik Cana shpjegon arsyen se pse e ka mbyllur kaq shpejt karrierën si futbollist profesionist Pas 14 vitesh me fanellën kuqezi, Lorik Cana i dha fund aventurës me Kombëtaren vetëm dy muaj pas ndeshjes me Italinë në
Surpriza që Lorik Cana i bën bashkëshortes do t'ju mahnisë(FOTO LAJM) Lorik Cana përveçse një futbollist dhe një baba i shkëlqyer, së fundmi ka treguar se është edhe një bashkëshort shembull