999 rezultate për

camp

“Fergusoni e largoi Nistelrooyin nga Unitedi pasi ofendoi Ronaldon” Biografitë shpesh hedhin tregime të fshehura ndër vite. Diçka e ngjashme ka ndodhur me atë të Alistair Campbell, i cili
Shkencëtarët në alarm: Vullkani në Napoli po riaktivizohet, 3 milionë banorë në rrezik (FOTO LAJM) Vullakni Campi Flegrei i cili ndodhet në Itali afër qytetit të Napolit, ka alarmuar shkencëtarët italianë të cilët besoj
Barcelona merr hak kundër Juventusit (VIDEO) Barcelona ka mundur Juventusin me rezultat 3 me 0 në Camp Nou, për t’u hakmarrë për eliminimin nga Liga e Kampionëve sez
Barcelona largon një lojtar Barcelona ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me Benfican për 27 vjeçarin, Douglas Pereira. Lojtari do t’i ba
Neymar i uron mirëseardhjen Dembeles (FOTO LAJM) Dembele zyrtarisht është një lojtar i Barcelonës. Për këtë ndihet deçiziv dhe vetë Neymar. Braziliani i ka uruar fran
Barcelona mposht Betisin, Messi shkëlqeu (VIDEO) Barcelona e ka nisur mbare sezonin e ri në La Liga, duke marrë pikët e para në “Camp Nou”. Katalunasit mposhtën 2:0 B
Java e parë e La Ligas, si El Clasico në Camp Nou. Barça një mungesë, Reali tre Ka vetëm një ditë të mbetur derisa Real Madrid të fillojë mbrojtjen e titullit LaLiga. Mateo Kovaçiç është stërvitur
Barça arrin akordin për transferim dhe me një tjetër mbrojtës Barcelona ka arritur marrveshjen prej 9 milionë eurosh për të nënshkruar me mbrojtësin e Kolumbisë Yerry Mina, raporton
Asension zgjedh golin e tij më të bukur kundra Barcelonës (VIDEO) Pas përfundimit të ndeshjes së parë në Camp Nou me një gol të shkëlqyeshëm, Marco Asensio hapi rezultatin në Estadio San
Coutinho ka luajtur edhe më parë në Camp Nou, a do të rikthehet? (VIDEO) Nëse Barcelona arrin marrveshjen për Philippe Coutinho atëherë ai do të laujë në Camp Nou sezonin e ardhshëm, por kjo nu
Zidane mbush Realin me rotacione ndaj Barcelonës Real Madrid filloi përgatitjet e tyre dje për Supercopa ku trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e ti
Coutinho në Camp Nou? Operacioni nga ora në orë drejt përfundimit Barcelona po vazhdon për nënshkrimin me yllin brazilian Phillipe Coutinho përpara sezonit të ri. Mesfushori është i
E TURPSHME/ Tifozët katalanas në Camp Nou: Neymar vdis! Barcelona e mundime lehtësi Chapecoense në Trofeun Joan Gamper edhe pse rezultati ishte gjëja më pak e rëndësishme gjatë
Ish-njëriu i afërm i Toni Blerit nxjerr “sheshit” mesazhet e Endri Fugës: Si mu përgjigj kur desha ta heq qafe Ish-njeriu i afërt i Toni Blerit dhe këshilltar i Edi Ramës, Alastair Campbell gjatë ditës së sotme ka publikuar një shk
Zëdhënësi i Tony Blair rekomandon britanikët të vizitojnë Shqipërinë “Shqipëria,-shkruan ai në faqen e tij të internetit- nuk është ai vendi ku ka një statujë të komedianit Norman Uisdom, s
Ka shpresë në Camp Nou për mbrajtjen e Neymarit Philippe Coutinho ka vënë Barcelonën në ndjekë. Sipas raporteve në Spanjë gjigandët katalanas duan të nënshkruajnë me
Ronaldo është me pushime, por mendjen e ka në Camp Nou Si pasojë e angazhimit me Portugalinë në Kupën e Konfederatave ka zgjatur pushimet e tij dhe dita se kur ai do të rikthe
Si mendonjë milanistët nëse Milan parkohet në Camp Nou? Ja që ka ndaluar për mesfushorin Pas grushtit të shtetit Bonucci nga Juventus, klubi Milanese ka përgatitur një tjetër super operacion për të rrëzuar Juv
Lyon zëvendësuesin e Lacazzete e gjen në Camp Nou Lyon ka nisur një operacion për sulmuesin e Barcelonës, Munir El Haddadi për të zëvendësuar e Alexandre Lacazette, rapor
Verrati gati për të bërë detyrën e fundit me PSG Marco Verrati nuk ka ndërmend të vazhdojë me PSG dhe sezonin e ardhshëm. Lojtari i lindur në 1992 ia ka shprehur haptazi