999 rezultate për

callejon

Callejon "divorcohet" nga Napoli Anësori spanjoll duket se do të largohet nga Napoli këtë verë, por këtë mund ta bëjë para përfundimit të sezonit, pasi k
Me lot në sy i ndarë nga shokët përcolli penalltinë e fundit, Callejon largohet nga Napoli me trofeun e parë (FOTO LAJM) Shtatë vite te Napoli, por pa fituar kurrë asgjë. Sulmuesi anësor spanjoll Jose Callejon, për çudi ka qenë gjatë tërë
Callejon lë mustaqe, plasin memet dhe e krahasojnë me Escobarin (FOTO LAJM) Jose Callejon ka befasuar me paraqitjen e tij. Spanjolli në ndeshjen ndaj Interit në gjysmëfinalen e tij u pa teksa kish
Callejon i vendosur për tu larguar nga Napoli, ka arritur marrëveshje me gjigandin e La Liga Anëtari i Napoli, Jose Callejon, me shumë gjasë do të largohet nga skuadra e Napoli, gjatë merkatos së verës. Sipas r
Shtatë vite te Napoli, Callejon po mendon rikthimin në Spanjë Pas 7 vitesh me fanellën e Napolit, ku ka luajtur për 336 ndeshje dhe ka shënuar 80 gola, spanjolli Jose Callejon pritet
Pavarësisht dëshirës së Napolit për ta mbajtur, Callejon vendosur për t'u kthyer në Spanjë Jose Callejon mendon të rikthehet në Spanjë. Sulmuesi i Napolit ka nisur bisedimet për të gjetur një marrëveshje me Sevi
KUPA/ Inter - Napoli, formacionet e mundshme: Kthehet Lautaro Martinez Pasi humbin derbin, Lautora wshtw gati tw rikthehet nw fushwn e blertw nw gjysmw finalen e kupws sw Italisw pwrballw Nap
Nuk mungojnë ofertat, por Napoli i ofron rinovimin dyshes Mertens-Callejon Drejtuesit e Napolit po punojnë për të rinovuar kontratën me Mertens dhe Callejon, dy lojtarë të konisderuar tepër të rë
Ish-drejtori sportiv i Milanit: Tentuam ta kthejmë Ancelottin Ish-drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli, zbuloi se ai dëshironte ta kthente Carlo Ancelottin në Milan dhe
Callejon 300 prezenca me Napolin, i dhuron fanellën tifozëve por befasohet nga veprimi i tyre (VIDEO) Napoli fitoi 2-0 në transfertë ndaj Frosinone, falë golave të Mertens dhe Younus, teksa belgu kapi shifrën e 81 realizim
Callejon: Jam i lumtur, dua të qëndroj te Napoli Jose Callejon dëshiron të qëndrojë te Napoli. Spanjolli i cili u transferua tek të kaltrit në vitin 2013 i skadon kontr
Napoli ngushton rezultatin me Callejon (VIDEO) Ka filluar komplet ndryshe kjo pjesë e dytë mes sfidës Napoli- Juventus, shkruan Albeu.com Ne pjesën e parë ishte por
Strakosha e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Napoli - Lazio Napoli dhe Lazio do të luajnë me njëra-tjetrën sonte në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 20 të Serie A. Sk
Habit Milani, ofron Suson për Callejon? Sipas mediumit Il Mattino, Reina nuk është i vetmi lojtar i Napolit që Rossonerët janë të interesuar. Kjo pasi skuadra n
Napoli barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Napoli ka barazuar rezultatin ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar është, Jose Maria Callejon në minu
Callejon thyen rekordin e legjendës së Interit i cili fitoi Topin e Artë Callejon është bërë spanjolli me më shumë gola në kampionatin italian. Këtë rekord spanjolli e arriti me golin e shën
Formacionet zyrtare: Napoli - Milan Napoli pret sonte në "San Paolo" kuqezinjtë e Milanit, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 13-të në Serie A. Napoli e
Formacionet zyrtare: Napoli - Man City Napoli ndeshet sonte me anglezët e Man City në "San Paolo" ndeshje e vlefshme kjo për UEFA Champions League. Napolit
Formacionet e mundshme: Napoli – Manchester City Napoli e ka trenin e fundit që të futet në garë për ta kaluar grupin dhe përballë e ka njërën prej skuadrave më të mira
Callejon: Nuk kemi frikë asnjë Jose Callejon beson se skuadra e tij Napoli nuk ka frikë nga asnjë skuadër Anësori spanjoll i Napolit, Jose Callejon