999 rezultate për

call

Vidhte Call-Centerin në Tiranë , arrestohet 29 vjeçari nga Berati Në vijim të operacionit "Centralisti", policia ka arrestuar një 29 vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Vjedhj
David Luiz tregon se cili lojtar mund të zëvendësojë Hazardin Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz, ka deklaruar se Callum Hudson-Odoi mund të jetë i gatshëm që ta zëvendësojë Eden Hazar
INVESTIGIMI/ Si Call Center-at nga Shqipëria mashtrojnë italianët Një pjesë e konsiderueshme e të rinjve shqiptarë janë të punësuar në Call center-a më së shumti në gjuhën italiane, por
Kush është bosi i Call Center-ave në Tiranë që pastron para me thasë Drejtoria e Përgjithshme e Parandalimit të Pastrimit të Parave ka analizuar mënyrat kryesore përmes të cilave hyjnë e ka
Callejon 300 prezenca me Napolin, i dhuron fanellën tifozëve por befasohet nga veprimi i tyre (VIDEO) Napoli fitoi 2-0 në transfertë ndaj Frosinone, falë golave të Mertens dhe Younus, teksa belgu kapi shifrën e 81 realizim
"Mos hajde në Shkodër", protestuesit bllokojnë urën e Bahçallëkut (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka planifikuar të udhëtojë sot drejt Shkodrës për të mbajtur një sërë takimesh por PD i ka dalë pa
Tronditëse, djali vret babain duke luajtur një lojë Malcolm Callender, pësoi plagë të rënda kur koka e tij goditi betonin pas një goditje që mori nga djali i tij adoleshent
400 euro në javë, shqiptari në Itali shndërron Call Center-in në bazë prostitucioni Një megabiznes në shfrytëzimin e prostitucionit mes të cilave vajza, transeksualë dhe shqiptarë është zbuluar nga polici
Nga pasuritë e paluajtshme te call center, si u pastruan para në 2018 Të paktën pesë tipologji janë evidentuar vitin e shkuar nga autoritetet shqiptare si mundësi potenciale për pastrim para
Callejon: Jam i lumtur, dua të qëndroj te Napoli Jose Callejon dëshiron të qëndrojë te Napoli. Spanjolli i cili u transferua tek të kaltrit në vitin 2013 i skadon kontr
Dialogu do të vazhdojë të udhëhiqet nga BE Bashkimi Evropian do të vazhdojë të ndërmjetësojë në dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, ka deklaruar të mërkurën rap
Napoli ngushton rezultatin me Callejon (VIDEO) Ka filluar komplet ndryshe kjo pjesë e dytë mes sfidës Napoli- Juventus, shkruan Albeu.com Ne pjesën e parë ishte por
BE me deklaratë befasuese: Nuk kemi shumë dijeni për bisedimet e kufijve Raportuesi për Serbinë në Parlamentin Evropian, David McAllister, ka thënë se Bashkimi Evropian është në dijeni për deba
Vodhën 510 000 euro, kapen 9 punonjësit e Call Center-it në Tiranë 9 persona kanë rënë në pranga e policisë në Tiranë pasi akuzohen për mashtrim. Sipas burimeve nga policia personat n
Tensionohen raportet Kanada-Kinë Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, ka larguar nga misioni diplomatik, ambasadorin e Kinës, John McCallum. Kjo v
Strakosha e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Napoli - Lazio Napoli dhe Lazio do të luajnë me njëra-tjetrën sonte në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 20 të Serie A. Sk
Chelsea ofron para plus talentin anglez për Pulisic Chelsea po planifikon që në janar të bëjë një transferim të madh, që të përforcojë skuadrën për në fazën e dytë. Skua
Chelsea ka gati ofertën e parë për Callum Wilson Gonzalo Higuain duket se do të qëndrojë te Milani pasi klubi italian nuk e ka lejuar largimin e tij drejt Chelseat. G
EMRI/ Aksidenti me vdekje në Shkodër, drejtuesi i mjetit është efektiv i FNSH-së Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti në Shkodër që i mori jetën një 60-vjeçari. Burime bëjnë me dije se drejtuesi
EMRI/ Ky është çiklisti shkodran që u aksidentua për vdekje Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Shkodrës para disa minutash ku një person ka gjetur vdekjen. A