999 rezultate për

calhanoglu

Kryendeshja e javës në Serie A, Milan - Roma: Formacionet e mundshme Natën e hënë luksoze në "San Siro". Kryesuesit e Milanit presin Romën në kryendeshjen e kësaj jave në Serie A. Pa spekta
Nuk po rinovon me Milanin, Calhanoglun e shtyjnë drejt Interit Hakan Calhanoglu është një nga futbollistët protagonistë të një momentit të jashtëzakonshëm që po kalon Milani gjatë vit
Dëmtimi i Calhanoglu qetëson Milanin! Ja kur kthehet turku në fushë Siç është raportuar nga Sky Sport, Hakan Calhanoglu do të duhet të qëndrojë jashtë fushave për rreth dhjetë ditë. Duk
Dhimbje koke për Piolin, Calhanoglu largohet me paterica nga stërvitja Në kulmin e entuziazmit si rezultat i shtatë fitoreve në shtatë ndeshjet e fundit, vjen lajmi që askush nuk e priste te
Calhanoglu drejt largimit nga Milani Hakan Calhanoglu mund të largohet nga Milani. Mesfushori turk është në vitin e fundit të kontratës me klubin italian
Calhanoglu rrit pretendimet, komplikohet rinovimi Edhe pse me merkaton e mbyllur dhe kampionatin ku çdo gjë po shkon më së miri, drejtuesit e Milanit nuk mund të jenë të
Calhanoglu zbulon sekretin për suksesin te Milan Hakan Calhanoglu ka zbuluar sekretin e sukseseve të fundit te skuadra e Milan. Që nga fundi i sezonit të kaluar, Mila
Calhanoglu barazon shifrat me një perlë (VIDEO) Milan-Bodo është ndezur menjëherë! Kanë mjaftuar dy gola që në “San Siro” mos mungojë spektakli. Fillimisht ishte eki
Bëri një sezon mjaft pozitiv, Milani i ofron kontratë të re Calhanoglu E ardhmja e Hakan Calhanoglu do të jetë te Milan. Calciomercato bën të ditur se Milan do t’i ofrojë një kontratë të r
Nuk mjafton perla e Calhanoglu, Milan dhe Atalanta ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur në barazim 1-1 sfida mes Milanit dhe Atalantës. Skuadra e Piolit, e cila i ka befasuar të gjithë me ecu
Kryevepër, Calhanoglu realizon supergol (VIDEO) Hakan Calhanoglu ka kaluar në avantazh Milanin ndaj Atalantas me një super supergol në minutën e 14. Turku dërgoi top
Formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Bologna Milani do të vazhdojë të luftojë për vendin e pestë dhe kësaj radhe do të luajë ndaj Bolognas. Stefano Pioli po nxje
Calhanoglu afër rikthimit nga lëndimi Mesfushori ofenziv i Milanit, Hakan Calhanoglu është shumë afër për t’u rikthyer në fushat e blerta pas një lëndimi të p
Milani pa Calhanoglu sot përballë Torinos Milani do të zhvillojë sonte ndeshjen e javës së 24 të Serie A përballë Torinos. Jashtë skuadrës për këtë sfidë mbeti
Calhanoglu ishte shumë pranë largimit, Lcesteri dhe Fenerbahce ishin gati të nënshkruanin Hakan Calhanoglu është një nga lojtarët e Milanit që lidhet shpesh me largimin, por për disa arsye ai ka mbetur në klub.
Super gol Hakan Çalhanoglu, Milani barazon shifrat (VIDEO) Milani ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Veronës. Hakan Çalhanoglu realizon një super gol me anë të një goditje dënimi
Formacionet zyrtare Milan-Torino (FOTO LAJM) Milani sonte në mbrëmje do të zbresë në fushë për të luajtur sfidën çerekfinale të Kupës së Italisë kundër Torinos. K
Arsenal mendon të transferojë turkun e Milanit Gunners’ janë duke shqyrtuar mundësinë që të nisin një lëvizjen drejt yllit të Milan, Hakan Calhanoglu. ‘Mirror’ bën
Nëse Bayerni e do, ylli i Milanit nuk do ti thoshte "JO" Mesfushori i Milanit, Hakan Calhanoglu, paralajmëroi se nëse gjigant i Bundesligës Bayern Munichu do ta kërkonte në të a
Nuk festoi me përshëndetjen ushtarake, Demiral "shpërthen" ndaj Hakan Çalhanoglu Turqia mori një barazim shumë të rëndësishme ditën e djeshme kundër Francës, duke hedhur një hap të sigurt për kualifiki