999 rezultate për

calderon

Ish-presidenti i Realit: Mourinho e deshi kthimin në Madrid ose Mourinho donte vërtet të kthehej në postin e trajnerit të Real Madridit, por nuk ka qenë e shkruar, sipas ish-presid
Heshtje në 'San Siro', Lecce barazon sërish rezultatin (VIDEO) Goli i avantazhit nga Piatek në minutën e 81' e mendua se do ti jipte tre pikët Milanit mirëpo nuk mendoi kështu Lecce e
Ish-presidenti i Realit zbulon prapaskenën, Zidane u largua për këtë arsye Zinedinë Zidane dontë të shistë Gareth Bale dhe të mbantë në skuadër Cristiano Ronaldon, bën të ditur ish-presidenti i R
Flet Calderon: Perez ka kontaktuar Mourinhon Ish-presidenti i Real Madrid, Ramon Calderon tha në një intervistë për Sky Sports se Florentino Perez ka kontaktuar javë
Ish-presidenti i Realit befason: Mourino do rikthehet tek Los Blancos Ish- presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon beson se Jose Mourinho do të rikthehet tek Reali sezonin e ardhshëm.
Ronaldo vijon të shkaktojë debat: U largua prej Realit për këtë shkak Cristiano Ronaldo pas transferimit të tij tek skuadra e Juventusit shkaktoi një "termet" në botën e futbollit. Ky tr
Ish-presidenti rrëfen arsyen e largimit të Zidane nga Real Madrid Zinedine Zidane është larguar nga Real Madrid pasi humbi betejën për pushtetin e transferimeve me Florentino Perez, sipa
Ish-presidenti i Real Madridit paralajmëron klubin për Ronaldon Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon, ka bërë një koment në lidhje më lajmin më të rëndësishëm të momentit për
Calderon: Perez nuk ka për ta shkarkuar Zidanin Ramon Calderon beson se Zinedin Zidane nuk do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Real Madridit derisa aty është pres
Ish-Presidenti e bën të kryer: Ikën Ronaldo, vjen Neymar Ish presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon, ka hedhur edhe ai hipotezat e veta me fatin e sezonit të ardhshëm për Re
Ish- Presidenti madrilen këshillon Realin për Kane Ish presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon, beson se ish-klubi është i detyruar a blejë Harry Kanen. Sulmues i Tot
Ish-presidenti i Realit zbulon të ardhmen e Ronaldos: Do të shkojë te ... Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon beson se Cristiano Ronaldo mund të rikthehet te Manchester United pas ven
Futbollisti i propozon të dashurës para 20 mijë tifozëve (VIDEO) Futbollisti kolumbian, Luis Calderon, ka gjetur një mënyrë të veçantë për t'i propozuar për martesë të fejuarës së tij n
Barcelona sfidon ferrin "Calderon", Simeone bën gati kurthin (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje në "Vincente Calderon" do të rikthehen emocionet magjike të Ligës së Kampionëve. Blaugranët morën një f
Simeone i dërgon një mesazh Barçës: Ju pret ferri në Calderon Trajneri i Atletico Madrid nuk ka mbetur aspak i kënaqur nga gjykimi i mbrëmjes së djeshme, por gjithsesi nuk preferon t
Calderon realist: Ronaldo mund të largohet “Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid është i mundshëm”.- Këto janë fjalët e ish presidenti të “Los Blancos”, Ra
Tevez drejt transferimit në Madrid Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez me shumë mundësi do të largohet nga Juventusi gjatë merkatos së verës. Ylli ar
Atletico M.-Barça, formacionet e mundshme (FOTO) Kampionati spanjoll është i vetmi që ende nuk ka mundur që të nxjerr kampionen për këtë sezon, teksa mbeten edhe dy javë
Kalendar i komplikuar për Realin, më i lehtë për Barçën Me 5 takime të mbetura deri në fund të sezonit dhe 15 pikë në lojë, Barcelona vazhdon të ruajë avantazhin prej 2 pikësh
Atletico-Leverkusen, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot Champions League do të mësojë edhe dy ekipe të tjera që do të kalojnë në fazën çerekfinale. Vëmnëndja e madhe do të