999 rezultate për

cala

U gjet në gjumë i vdekur, futbollistit shqiptar nesër i jepet lamtumira (FOTO LAJM) Neser familja dhe miqte i japin lamtumiren e fundit ish-futbollistit shqiptar, 24-vjecar, Aldi Cala, u gjet i pajete ne
Shefja e ONM: Deri tani 113 prokurorë e gjykatës të korruptuar 8 Gusht 2019 Në Shqipëri, proçesi i rivlerësimit të prokurorëve dhe gjyqtarëve, si pjesë e reformës në drejtësi ka marrë shumë vëmend
Policia: 10 mijë euro kush tregon vendndodhjen e grabitësve të Rinasit Në 9 prill të këtij viti(2019) janë vjedhur me armë një sasi e kosiderueshme vlerash monetare në aeroportin e Rinasit dh
Ramës i ndodh e papritura, komisionerët e PS braktisin zgjedhjet Një incident jo si gjithë të tjerët e regjistruar në prag zgjedhjet e 30 qershorit vjen nga Gramshi. Komisionerët e P
Gabimi trashanik i bashkëshortes solli zbulimin e Çalës në grabitje Supergrabitja e Rinasit ka mbetur ende e pazbardhur plotësisht, kjo për shkak se paratë ende nuk janë gjetur, por edhe p
Pak para grabitjes, Admir Murataj në vilën e tij edhe pse ishte në kërkim (FOTO LAJM) Admir Murataj dhe Klement Çala ishin në këkrim ndërkombëtar nga Greqia prej vitit 2013 por kjo nuk i pengoi qe pas grabi
DËSHMIA/ Klement Çala dhe Admir Murataj fqinj te "Liqeni i Thatë" Megjithëse në kërkim për grabitjen e mëparshme në Rinas, Admir Murataj, i cili thirrej ndryshe edhe "daja", bënte një je
Të super kërkuarit Çala dhe Murataj lëviznin lirshëm me familjet në Tiranë Rrëfimi i Alkond Bengasit, tashmë bashkëpunëtor i drejtësisë kanë nxjerrë edhe njëherë në pah mungesën e theksuar të pre
Do dëgjosh një goditje të bujshme! Si e paralajmëroi Klement Çala super grabitjen në Rinas Alkond Bengasi është bashkëpunëtor i drejtësisë tashmë dhe ka shpjeguar para prokurorëve të gjithë ato që di në lidhje m
Ia bëri "gropën" kunata, si shkoi policia tek Klement Çala për grabitjen e Rinasit Është zbuluar më në fund mënyra sesi policia ka mbërritur tek Klement Çala, një ndër persona e dyshuar si të përfshirë d
Shpallet në kërkim personi kyç i grabitjes në Rinas, si u lirua në vitin 2015 Policia e Shtetit ka shpallur në kërkim edhe shtetasin Eldi Çela, i cili është vëllai i Klement Çelës, një nga personat
Njëri grabiste milionat tjetri i pastronte: Historia e bujshme e vëllezërve nga Elbasani Vijojnë arrestimet në lidhje me grabitjen e ndodhur në Rinas javë më parë. Pas aksioneve të shumta në Elbasan dhe ar
Grabitja e thasëve me para në Rinas, kush është Klement Çala dhe rekordet kriminale të tij Eshtë mësuar emrin e njëri prej grabitësve të identifikuar nga policia në lidhje me grabitjen e miliona eurove në aeropo
Zbardhet kërkesa e Bashkimit Evropian për Edi Ramën Kryeministri Edi Rama ditën e mërkurë në Kuvendin e Shqipërisë deklaroi se nëse do të ketë një sinjal nga Brukseli për m
Manchester United kërkon mbrojtësin e Milanit Davide Calabria ka përfunduar në shënjestrën e Manchester United. Sipas "Mirror", Djajtë e Kuq kanë monitoruar për nj
Lajme të mira për Gattuson, Calhanoglu dhe Calabria kthehen në skuadër Hakan Calhanoglu dhe Davide Calabria janë ftuar nga Gennaro Gattuso për ndeshjen e së nesërmes ndaj Lazios në kuadër të
Vila luksoze e Kim Kardashian shkrumbohet në flakë, në rrezik edhe shtëpitë e tjera VIP Një shpërthim i madh i ka vënë flakën shtëpisë së divës së Instagramit, Kim Kardashian. Kjo e fundit u largua nga sh
Italia publikon listën e lojtarëve të thirrur në Ligën e Kombeve Kombëtarja Italiane nën udhëheqjen e Mancinit do të përballet me Poloninë dhe Portugalinë në ndeshjet dëbutuese të Ligë
Pamje nga gjykata, vendoset arrest me burg për fierakun që vrau dy të rinj (VIDEO) Jepet masa e arrestit për Amarildo Calamani, autor i aksidentit të ndodhur në Arapaj të Roskovecit mbrëmjen e 26 gushtit
Vrau dy kushërinjtë, i riu fierak përballet në gjykatë Ditën e sotme është mbajtur seanca e parë në gjykatën e Fierit për 24 vjeçarin e akuzuar për aksidentin më dy viktima.