999 rezultate për

cakolli

Cakolli mesazh për Dardan Sejdiun: Kush bën shumë gropa për të tjerët, mund të bier vet në to Sekretari i degës së PDK-së në Prishtinë, Bujar Cakolli, ka porositur Dardan Sejdiun se “kush bën shumë gropa për të tje
Cakolli: VV-ja po shkel ligjin për zgjedhjet Sekretari i degës së PDK-së në Prishtinë Bujar Cakolli, ka mbajtur konferencë për media ka njoftuar për mbarëvajtjen e p
E fundit/ PDK-ja padit Komunën e Prishtinës Partia Demokratike e Kosovës, dega Prishtinë ka bërë një kallxim penal ndaj Komunës së Prishtinës, shkruan albeu.com.
PDK, lum akuzash ndaj Ahmetit: Si funksionon banda e molotovit në Prishtinë PDK ka hedhur një mori akuzash ndaj VV-së dhe kreut të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti duke thënë se e ka mbushur a
Profesori ndërron jetë duke dhënë leksion Profesor Heset Cakolli, ish-deputet, ka ndërruar jetë teksa ishte duke dhënë leksion para auditorit në universitet.