999 rezultate për

cako

Konspiracionisti: Iluminati dhe lidhja mes Ismail Qemalit, Zogut dhe Enver Hoxhës Konspiracionisti Alfred Cako, bëri një tablo të zgjeruar të historisë së Shqipërisë të këtyre 108 viteve të fundit. C
Sot 25 vjeç, çfarë bën dhe si duket djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos (FOTO LAJM) Ai është i biri i 2 prej emrave të mëdhenj në botën e muzikës shqiptare, djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Pir
Konspiracionisti: Celularët e tipeve të fundit mund të shkaktojnë edhe vdekjen Konspiracionisti Alfred Cako këtë të diel, ishte i ftuar në “E Diell”. Këtë herë Cako foli në lidhje me celularët e t
Pa maskë tek Infektivi, Alfred Cako: Kam një sfidë, të hy sa herë të dua dhe të marr njerëzit intervistë Konspiracionisti Alfred Cako, i bëri thirrje autoriteteve përmes emisionit “Rrethi Katror” në “E Diell”, që ta lejojnë a
Konspiracionisti tregon skenarin: Do mbyllemi në janar në karantinë Konspiracionisti Alfred Cako, tha në rubrikën “Rrethi Katror” në “E Diell”, se vendi do t’i nënshtrohet një bllokimi më
Befason Cako: Trump fituesi i mandatit tjetër 4-vjeçar, do nxjerrë ushtrinë në çdo cep të SHBA Në bazë të rezultateve të zgjedhjeve në SHBA, mesa duket Donald Trump nuk do të jetë më në krye të SHBA-së në 4-vjeçarin
Jo ai që prisni, Fifi habit me vlerësimin për Pirro Çakon (FOTO LAJM) Fifi ishte e ftuara e parë në emisionin më të ri të Olsi Bylykut "Roped ëith Olsi ". Mes pyetjesh ngacmuese dhe ato m
"Do ketë tre karantina", Alfred Çako zbulon planin: Kur pritet të dalë 'virusi21' Konspiracionisti Alfred Cako ishte i ftuar dje në studion e emisionit “E Diell”, ku bëri një paralajmërim të fortë, dhe
Konspiracionisti akuza Ramës, Bashës dhe Berishës: Për vete do bëjnë vaksinën kundër COVID-19 Konspiracionisti Alfred Cako tha në studion e emisionit “E Diell”, se të krerët qeveritarë dhe familjarët e tyre do e bë
Cako bën deklaratën e fortë: Shqipëria dhe e gjithë Europa do mbyllen sërish Studiuesi dhe konspiracionisti i njohur shqiptar, Alfred Cako, teksa publikon një lajm ku disa mjekë italianë deklarojnë
Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që tronditën shqiptarët (FOTO LAJM) Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndës
Konspiracionisti shqiptar: Shqipëria në 2025-ën do të jetë 500 mijë banorë Aktivisti dhe konspiracionisti Alfred Cako i cili bën pjesë tek ata persona që nuk besojnë në ekzistencën e virusit dhe
Grida Duma bën deklaratë e forte: Manjola Cakoni ka tentuar vetëvrasjen Ish deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka dhënë detaje tronditëse mbi rastin e Manjola Cakonit, gruas nga Thum
Rama mori në telefon Manjola Cakonin? Basha i ashpër: Është kriminale që një kryeministër të kërcënojë një qytetare (VIDEO) Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha ka shpërndarë videon e ish-deputetes Grida Duma, e cila ishte në banesën e Manjo
Sot 25 vjeç, çfarë bën dhe si duket djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos (FOTO LAJM) Ai është i biri i 2 prej emrave të mëdhenj në botën e muzikës shqiptare, djali i sopranos Inva Mula dhe kompozitorit Pir
U tha shqiptarëve mos presin në doganë, vetë kreu i emergjencave shijon pushimet (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në mes të kaosit e radhëve kilometrike kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako u tha shqiptarëve të ktheh
"Askush nuk e donte vdekjen e fëmijës", reagon nga Kakavija kreu i Emergjencave Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako, në një prononcim pwr media nga Kakavija, u shpreh se vdekja e fëmijës i cili u sh
Duan të ndërtojnë resorte? Zbulohet arsyeja e zjarreve të vazhdueshme në vend Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako, shprehet se në zonat ku kanë rënë zjarre fshihen interesa personale të bizneseve,
"Kujdes kur çoni familjarët në Infektiv, i intubojnë dhe i presin biletën", Bino i përgjigjet Cakos Një ditë më parë konspiracionisti, Alfred Cako u shpreh se të sëmurët te Spitali Infektiv infektohen qëllimisht. Kjo dek
Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që tronditën shqiptarët (FOTO LAJM) Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndës